zwierzchniczka banku sprzedawała dane klientów


przełożona olsztyńskiego oddziału jednego z największych polskich banków została zatrzymana za sprzedaż poufnych danych klientów. Za wykrycie tajemnicy bankowej, grozi jej do trzech lat więzienia i poniekąd milion złotych grzywny.

- Kiejkuty to ośrodek w pięknym miejscu, CIA mogła tam rekraacyjnie wysyłać wracających z Afganistanu - tak Marek Dukaczewski komentował urzędowe utwierdzenie lądowania samolotów amerykańskich służb w Polsce. B. pryncypał WSI zapewniał, że terroryści nie byli w Polsce przesłuchiwani. Krakowska prokuratura umorzyła inkwizycja ws. pracowników muzeum w Auschwitz-Birkenau, którzy pracowali w placówce 18 grudnia 2009 r. na przestrzeni kradzieży napisu "Arbeit Macht Frei". Uznano, że ochroniarzy nie można traktować jako funkcjonariuszy publicznych i ukarać ich urzędowo za niedopełnienie obowiązków. w ciągu postępowania stwierdzono jednak, że były uchybienia w ich pracy. W wieku 89 lat zmarł w Warszawie prof. Kazimierz Ludwik Ostrowski. Był uznanym autorytetem w dziedzinie nauk medycznych, członkiem honorowym wielu polskich i zagranicznych towarzystw naukowych.Sąd Rejonowy w Płocku zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na jeden miesiąc czterech sprawców napaści na policjanta, który próbował interweniować, zwracając uwagę na nieprawidłowo zaparkowany samochód. Aresztowani usłyszeli zarzuty rozboju i pobicia. dzień dzisiejszy szef rządu Donald Tusk odwiedził zalane tereny w Małopolsce. W Proszówkach premier spotkał się z ludźmi, którzy zostali poszkodowani przez powódź. Jestem do dyspozycji urzędu skarbowego - deklaruje Paweł Graś. wyraziciel rządu jest na celowniku skarbówki po tym jak publikatory ujawniły, że od 13 lat mieszka w wilii swojego znajomego i za to nie płaci.

albo okolica zawrą ugodę, albo 18 marca zapadnie wyrok - zdecydował sąd instruktor od kilku lat tok cywilny, który "Wprost" wytoczył Aleksandrowi Kwaśniewskiemu za nazwanie w 2005 r. tego tygodnika "ubecką gazetą".

dlaczego Włodzimierz Cimoszewicz, w pobliżu zaawansowanych rozmów z premierem, nie znalazł się w rządzie? - Bo chciał gwarancji, że będzie mógł kandydować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich - dowiaduje się "Dziennik Gazeta Prawna". Donald Tusk powiedział "nie". 20-osobowa rada Prokuratorów rekomendowała krakowskiego sędziego Andrzeja Seremeta na Prokuratora Generalnego - twierdzi "Dziennik gazeta Prawna", podając wyniki tajnego głosowania.

przygana narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz spowodowanie lekkich obrażeń ciała postawiono 53-letniemu mężczyźnie, który strzelał z wiatrówki do lokatorów przebywających na podwórku kamienicy - poinformowała Mirosława Kraszewska z łódzkiej policji. orzeczenie o terminie przesłuchania premiera Donalda Tuska poprzednio komisją śledczą badającą tzw. aferę hazardową zapadnie w poniedziałek - powiedział dziennikarzom wiceszef komisji Bartosz Arłukowicz (Lewica) po posiedzeniu prezydium komisji. Dwoje polskich taterników trafiło do szpitala po tym, jak w Tatrach Słowackich zeszła lawina - poinformowali na swojej stronie internetowej słowaccy ratownicy górscy. Ich stan jest ciężki.jałmużna tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem nie może być daremna i powinna wzywać do pojednania polsko-polskiego i polsko-rosyjskiego - podkreślił marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w wystąpieniu na zakończenie mszy pogrzebowej pary prezydenckie, która odbyła się w Bazylice Mariackiej. amplifikacja roli Rzecznika Praw Dziecka, prawo chroniące dzieci poprzednio przestępstwami na tle seksualnym - to niektóre ze zmian w w pewnej mierze wprowadzonych w celu ochrony praw dzieci. Rząd przyjął informację dotyczącą realizacji Konwencji o Prawach Dziecka Jestem rozczarowany, że Federacja Rosyjska nie przekaże nam "listy białoruskiej". forma archiwów posowieckich i orientacja w nich historyków i władz jest tak dobra, że mogliśmy wyliczać na istotne dokumenty ws. zbrodni katyńskiej - mówi dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka.

Zagrożenie dla dostaw prądu?


- Mamy zaległości w stanowieniu prawa energetycznego, środowisko spółek energetycznych świetnie o tym wie; to jest źródło możliwych kłopotów dostawach energii – powiedział głosiciel Najwyższej Izby Kontroli Paweł Biedziak, komentując raport NIK na temat możliwych zagrożeń w dostawach prądu do gospodarstw domowych w Polsce.

Żubr zderzył się z busem - niezwykły kazus


Żubr zginął na drodze wjazdowej do Białowieży (Podlaskie), po zderzeniu z volkswagenem busem. wóz jest poważnie zniszczone, ale kierowcy nic poważniejszego się nie stało - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce Tomasz Snarski.

Top 100: rewelacyjny kariera Belki; jest w elicie


W rankingu Napisali.pl niewielkie zmiany. Pierwsza czwórka od dłuższego czasu wygląda tak samo. W tym tygodniu mamy jeden rewelacyjny awans. Marek Belka, nowy szef NBP, wskoczył do elity.

Kamiński: nie wiem za kim psioczyć


- permanentnie oczyma wyobraźni widzę ten lot. Pytam się, czy cierpieli, jak jak mucha w smole to trwało – mówił szczerze wzruszony Michał Kamiński. wcześniejszy prezydencki minister dodał, że stracił tylu przyjaciół, że nie wie za kim płakać.

zalążek II linii metra


W środę, 28 października, dzień po rocznicy zakończenia budowy I linii metra warszawskiego, zostanie podpisana umowa na budowę centralnego odcinka II linii. lokata o wartości ponad 4 mld zł ma być zakończona w 2014 roku.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego