dyrektorka banku sprzedawała dane klientów


dyrektorka olsztyńskiego oddziału jednego z największych polskich banków została zatrzymana za sprzedaż poufnych danych klientów. Za wykrycie tajemnicy bankowej, grozi jej do trzech lat więzienia i nawet milion złotych grzywny.

chyba że dać wiarę obawom posłów PiS, PSL i SLD, prawdopodobnie nie osiągnąć cel do zapowiadanej za pomocą Mariusza Kamińskiego jego konfrontacji z premierem Donaldem Tuskiem. wzmianka twierdzą, że PO robi wszystko, by nie dopuścić do powstania komisji śledczej badającej tzw. aferę hazardową. W wyborach prezydenckich w 2010 roku Zbigniew Ziobro będzie najprawdopodobniej szefował kampanii ubiegającego się o reelekcję Lecha Kaczyńskiego – taką informację podał brama tvp.info. Jednak w rozmowie z portalem Onet.pl europoseł PiS zaprzeczył. Wędkarz, który prawdopodobnie utonął w Regalicy w Szczecinie został uznany za zaginionego. Płetwonurkowie przerwali akcję poszukiwawczą z powodu na trudne warunki.Do godziny 22:00 akt prawny i praworządność ma zgłosić swoich kandydatów do sejmowej komisji śledczej ds. wyjaśnienia afery hazardowej - zdecydowało organ wykonawczy Sejmu. - Nie wyobrażam sobie by komisja hazardowa wiarygodne przesłuchała świadków, i tych z PO, bez posłów PiS w składzie - mówił wcześnie rano marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Polki są nadzwyczaj atrakcyjnymi kobietami i są poszukiwane jako żony za granicą - stwierdziła w "Kropce nad i" członek rządu ds. walki z korupcją Julia Pitera. I wskutek tego nasz kraj jest kobietą, a nie zdesperowanym, zapijaczonym mężczyzną. prezes rady ministrów Donald Tusk kontrasygnował postanowienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego z 31 marca br. o powołaniu trzech zastępców prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta - podało siedlisko Informacyjne Rządu.

W Polsce panuje ignorancja, jeśli chodzi o znajomość konstytucji - uważa były premier Włodzimierz Cimoszewicz. W Białymstoku, odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona ewolucji konstytucjonalizmu w państwach Grupy Wyszehradzkiej.

Kombatanci są osłupienie niezaproszeniem do Moskwy na obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie. W ich opinii, to właśnie on, a nie Wojciech Jaruzelski, ma obowiązek być w użyciu takie zaproszenie od prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa - pisze "Nasz Dziennik". Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 13 komitetów w wyborach prezydenckich, a czwórka wezwała do uzupełnienia dokumentów - poinformował dziennikarzy przewodniczący PKW Stefan Jaworski. Sześciu komitetom PKW odmówiła rejestracji.

wyraziciel rządu Paweł Graś zapewnił, że koalicja PO-PSL ma się dobrze, nie ma w niej zgrzytów, a kontakt koalicyjny jest stały. jednak politycy PSL zarzucają koalicjantowi, że - przedstawiając bez konsultacji z ludowcami plan rozwoju i konsolidacji finansów publicznych - przygotował "kolejną niespodziewaną zagrywkę", która - ich zdaniem - jest elementem nadchodzącej kampanii wyborczej. Dwa zarzuty korupcyjne usłyszała 50-letnia Polka pełniąca funkcję charge d'affaires Ambasady RP w Seulu, która "dorabiała" sobie, wynajmując pomieszczenia ambasady jednej z koreańskich telewizji. chwilowo grozi jej do 10 lat więzienia. Prawem wszystkich kandydatów startujących w wyborach prezydenckich jest udział w debatach w telewizji publicznej, których ekipa byłby wiadomy losowo - napisał w oświadczeniu kandydat Prawicy Rzeczypospolitej na prezydenta Marek Jurek.Gdańska prokuratura postawiła zarzuty sfałszowania opinii i niedopełnienia obowiązków biegłemu, który w 2006 r. przeprowadzał badania zwłok Krzysztofa Olewnika - poinformował jej prezes Zbigniew Niemczyk. komitet nadzwyczajna zajmująca się prawem wyborczym przyjęła na dzisiejszym posiedzeniu zgłoszoną przez PO poprawkę do projektu kodeksu wyborczego, zgodnie z którą wybory do Sejmu będą się odbywać za pomocą dwa dni. Janusz Palikot poczuł się dotknięty słowami Joanny Muchy, która ostrym "wara" upomniała go, aby nie wciągał Donalda Tuska do swoich politycznych porachunków. - Mam nadzieję, że będzie miała odwagę mnie wytłumaczyć się - powiedział Palikot w Radiu Zet. w dalszym ciągu dodał, że popularność Mucha zawdzięcza urodzie, a on sam - świńskiemu ryjowi.

"Debata nudna jak imieniny cioci"


dyskurs Komorowski-Sikorski była nudna – zgodnie twierdzi opozycja. Marek Migalski (PiS) wynudził się jak u cioci Marysi na imieninach, a Bartosz Arłukowicz (Lewica) ocenił, że emocje dawny na poziomie brazylijskiego serialu.

jaranie na okrągło


Każde z czterech kół zatrzymanego dzięki CBŚ auta terenowego, nie licząc koła zapasowego, wypełnione było foliowymi paczkami z marihuaną. Samochód, w którym znaleziono w sumie 28 kilogramów narkotyku, jechał na lawecie przy użyciu przejście graniczne w Zachodniopomorskim.

Ratowali narciarzy 1536 razy


powyżej półtora tysiąca kontuzjowanych narciarzy zwieźli ze stoków ratownicy TOPR od początku zimy. ilość wypadków zbliża się do ubiegłorocznego niechlubnego rekordu, kiedy to ratownicy interweniowali 1754 razy.

Sport w teście dla szóstoklasistów


Wspomnienia piłkarza i trenera Kazimierza Górskiego, tempo maratoński tudzież zadania matematyczne związane ze sportem były głównym motywem zestawu zadań rozwiązywanego przez uczniów szóstych klas podstawowych w czasie ogólnopolskiego sprawdzianu.

Podano przyczynę pożaru w Kamieniu Pomorskim


Zwarcie w instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru w budynku socjalnym w Kamieniu Pomorskim (Zachodniopomorskie) - wynika z opinii biegłych ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W kwietniowym pożarze zginęły 23 osoby.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego