"UE pragnie utrzymać szwung procesu rozszerzenia"


W przyjętej corocznej rezolucji w sprawie strategii rozszerzenia Unii Europejskiej Parlament Europejski potwierdził swe przywiązanie do dalszego rozszerzenia UE, podkreślając jednocześnie konieczność spełnienia za pośrednictwem kandydatów kryteriów demokratycznych.

pogotowie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej postawił w forma gotowości astronautów i naziemną stację kontroli lotów. Wskaźniki informowały o awarii systemu wentylacji, ale całkowicie okazało się, że nie było żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa misji. Guberantor stanu Alabama Bob Riley ogłosił postać wyjątkowy w związku z zagrożeniem stwarzanym dzięki wypływająca ciecz ropy do wód Zatoki Meksykańskiej. defensor Arsenalu Londyn znalazł się na celowniku AC Milan. Jak donosi "Milannews.it", William Gallas, któremu latem 2010 kończy się kontrakt z "Kanonierami" prawdopodobnie przenieść się na San Siro, jeśli londyński klub wprzódy nie przedłuży z nim umowy.ordynans Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji odwołała w piątek planowaną na poniedziałek prezentację swojej książki "Sekrety polskiej polityki zagranicznej. 1935-45". 23. ogon Ekstraklasy była dziwna. Wisła wygrała w Warszawie z Polonią, choć na to nie zasłużyła, ale fatalna gafa Sebastiana Przyrowskiego oznaczała dla mistrzów polski uśmiech fortuny. W zapierającym dech w piersiach klasyku Lech górujący od Legii. Iracki stopień wniesie własne pozwy przeciwko ochroniarzom z Blackwater, wobec których amerykański sąd odrzucił oskarżenia o zabicie 14 irackich cywilów.

Kirgiski rząd tymczasowy poinformował w piątek, że oficjalnie zażądano od władz Białorusi ekstradycji byłego prezydenta Kurmanbeka Bakijewa, kto schronił się w tym kraju po kwietniowych rozruchach w Kirgistanie krwawo stłumionych za pomocą siły bezpieczeństwa.

Dewastując w kilkadziesiąt sekund Marcina Najmana Mariusz Pudzianowski zadebiutował w formule MMA. "Pudzian" starł się z "El Testosteronem" w walce wieczoru piątkowej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Od czwartku do niedzieli polscy pływacy będą gonić się w zimowych mistrzostwach lokalny w Gorzowie Wielkopolskim. niemniej jednak pływalnia jest 50-metrowa, to konkurs odbędą się na skróconym dystansie 25 m i są kwalifikacją do grudniowych mistrzostw Europy w Stambule.

Kończą się przekształcenia własnościowe w GKS Bełchatów. W poniedziałek podpisano notarialną umowę o zbyciu należących do Kopalni Węgla Brunatnego "Bełchatów" SA akcji klubu na temat Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Strzelające w niebo płomienie, gęste chmury czarnego dymu i jęczenie syren alarmowych zapanowało nad kabulskim lotniskiem międzynarodowym. Tuż przed nim wysadził się zamachowiec-samobójca. Węgry, Czechy, Słowacja - non stop zmagają się z skutkami intensywnych opadów deszczu. W czwartku sytuacja cokolwiek się uspokoiła, ale spore połacie wszystkich krajów są pod wodą.Szwajcarskie MSZ stało się przedmiotem "szpiegowskiego ataku" hakerów, którzy - korzystając ze specjalnego oprogramowania - usiłują włamać się do systemów komputerowych tego resortu i wykraść stamtąd "konkretne dane" - informuje we wtorek brama heise.de. W spotkaniu 10. kolejki Ekstraklasy Cracovia podejmie na stadionie w Sosnowcu rewelację tego sezonu, Polonię Bytom. Trener "Pasów", Orest Lenczyk przewiduje, że jego zespół czeka nieprzyjemny pojedynek, przy okazji po raz kolejny ostro krytykując władze Krakowa za nieprzygotowanie stadionu Hutnika do ekstraklasowych standardów. Wyborcza niedziela na Ukrainie minęła spokojnie. Obyło się bez większych incydentów, z których najbarwniejszy była bodajże kijowski protest feministek.

Bakijew poprzednio sąd, USA pomogą władzom


wysoki pełnomocnik Departamentu Stanu USA powiedział w środę w Biszkeku, że Waszyngton jest gotów przynieść ulgę tymczasowemu rządowi Kirgistanu. Protesty przeciwko prezydentowi Kurmanbekowi Bakijewowi zmusiły szefa państwa do opuszczenia stolicy. Tymczasowe władze Kirgistanu, wszelako nie wykluczyły rozmów z byłym prezydentem, to zapowiedziały postawienie go zanim sądem.

Wraca prezes szef rządu


Emila Boc z Partii Demokratyczno-Liberalnej (PD-L) premierem Rumunii już był. aktualnie będzie po raz drugi. Na stołek szefa rządu desygnował go wybrany na drugą kadencję prezydent Traian Basescu.

"Floyd Mayweather jest tchórzem"


Jak już informowaliśmy planowana na 13 marca hitowa bój pośrodku Manny Pacquiao (50-3-2, 38 KO) a Floydem Mayweatherem Jr (40-0, 25 KO) została odwołana z powodu braku porozumienia w sprawie warunków kontroli antydopingowej nim pojedynkiem.

AI apeluje do Obamy o dalsze działanie


zrzeszenie obrony praw człowieka Amnesty International pogratulowała prezydentowi USA Barackowi Obamie Pokojowej Nagrody Nobla i zaapelowała, by w duchu tej nagrody utrwalił punkt sprawiedliwości, praw człowieka i rządów prawa jak centralnych elementów swoich wysiłków na materia pokoju.

Łososie wróciły do Paryża po 100 latach


Paryżanom łosoś bardziej kojarzy się ze smakowitym daniem, niż z nawiedzającą Sekwanę, a acz pozory mylą. Po ponad 100 latach łososie wróciły.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego