Udana operacja rozdzielenia sióstr syjamskich


16-osobowy kompleks chirurgów australijskich dokonał udanej operacji rozdzielenia dwóch sióstr syjamskich, które ówczesny zrośnięte głowami i miały wspólną część tkanki mózgowej oraz naczyń krwionośnych.

22. szczyt Ligi Arabskiej rozpoczęty w Syrcie, w Libii, odrzucił wszelką możliwość porozumienia z Izraelem bez zaprzestania przez to państwo dalszej kolonizacji Wschodniej Jerozolimy. Sąd Rejonowy w Moskwie skazał 56-letniego Siergieja Machnatkina na 2,5 roku łagru za pobicie milicjanta. Machnatkin został aresztowany w stolicy Rosji w toku jednej z manifestacji opozycji w obronie prawa do zgromadzeń. Rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot rozpoczną we wtorek występ w wielkoszlemowym turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie (z pulą nagród 13,725 mln funtów).Białoruskie MSZ nie uważa, by zaostrzał się konflikt gazowy między Białorusią a Rosją - powiedział eksponent ministerstwa Andrej Sawinych. Dodał, że w sprawie długu białoruskiego za gaz chodzi o stosunki między dwoma przedsiębiorstwami. Czołowi debliści świata: Kanadyjczyk Daniel nestor i Serb Nenad Zimonjic z wykorzystaniem para godziny uczyli dzieci ze szkółki gry w tenisa. posiedzenie treningowa odbyła się w pierwszym dniu turnieju ATP Tour na twardych kortach w Dubaju (z pulą nagród 1,619 mln dol.). Istnieje domniemanie, że polsko-niemieckiemu układowi o nieagresji z 1934 roku towarzyszył nieoficjalny protokół, wymierzony w przeciwieństwie ZSRR. Tak twierdzi język rosyjski historyk Aleksandr Djukow, pisarz książki "Pakt Mołotow-Ribbentrop w pytaniach i odpowiedziach", której prezentacja odbyła się dzisiaj w Moskwie.

Mała Charlotte ma trzy lata i poniekąd tak samo powoli nosi soczewki kontaktowe. Dzięki nim dzień dzisiejszy widzi jak każde zdrowe dziecko.

Wichury nawiedziły Szkocję i Irlandię Północną, pozbawiając prądu tysiące ludzi i powodując hałas na drogach. Polski spotkanie we Włoszech! Klub Błażeja Augustyna Calcio Catania mierzy się w 1/16 Pucharu Włoch z ekipą Adama Kokoszki - Empoli F.C. Obaj Polacy wybiegli w podstawowych składach swoich zespołów. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!

Trzej Palestyńczycy zginęli w niedzielę w środkowej części Strefy Gazy, gdy izraelski aeroplan ostrzelał ich rakietami powietrze-ziemia w chwili, gdy przygotowywali się do ataku moździerzowego na okręg Izraela. Mecz na szczycie pomiędzy Bogorią Grodzisk Mazowiecki a GKS Gorzovią Gorzów będzie hitem 17. kolejki rozgrywek Superligi Tenisa Stołowego. sprzeczka mistrza z wicemistrzem Polski już w najbliższą sobotę o 16.00. Arcybiskup Canterbury Rowan Williams, metafizyczny pryncypał Kościoła anglikańskiego zapewnił arcybiskupa Dublina, że nie chciał urazić ani napaść Kościoła katolickiego w Irlandii, gdy powiedział, że po skandalu pedofilskim stracił on wszelką wiarygodność.Pakistański sąd wymierzył pięciu obywatelom USA kary po 10 lat pozbawienia wolności za kontaktowanie się za pośrednictwem net z rebeliantami w Pakistanie oraz planowanie zamachów terrorystycznych - poinformowały pakistańskie media. Szlagierem 13. kolejki Ekstraklasy jest piątkowy spotkanie Wisła - Legia. lecz teoretycznie więcej atutów mają podopieczni Jana Urbana, typerzy częściej typują wygraną krakowian. Najlepsza Lechistan tenisistka Agnieszka Radwańska wypoczywała razem z siostrą Ulą i koleżankami z kortu po ciężkim sezonie na egzotycznym Mauritiusie. z przyczyny uprzejmości Roberta Radwańskiego, taty i co więcej trenera Uli i "Isi" prezentujemy galerię z wakacji dziewczyn na słonecznej wyspie.

Iran ostrzega USA


Iran zrezygnuje z planu wymiany swoich zapasów uranu na paliwo do reaktora badawczego w Teheranie, uzgodnionego z Turcją i Brazylią, jeśli USA nałożą na niego nowe sankcje - oświadczył w niedzielę przewodniczący parlamentu Ali Laridżani.

Alpejski PŚ: Miesięczna rozstęp Denise Karbon


Denise Karbon nie będzie mogła powtarzać minimum za pośrednictwem miesiąc - poinformowali lekarze z kliniki w amerykańskim Aspen. Czołowa włoska alpejka doznała w sobotę urazu prawego stawu kolanowego na trasie slalomu giganta zaliczanego do Pucharu Świata.

Euro 2012 w Polsce i na Węgrzech?


Euro 2012 w Polsce i ... na Węgrzech? Niewykluczone, że tak tylko będzie, skoro UEFA powoli traci cierpliwość do Ukraińców, którzy nie radzą sobie z przygotowaniem do tej imprezy - donosi dzisiejszy "Przegląd Sportowy" powołując się na niemczyzna "Sport Bild".

Szaleńcza eksodus ogródkami


przy użyciu trawniki, płoty, pod prąd i przede wszystkim z policją na ogonie. milicja w amerykańskim Kansas City miała na nieograniczoną skalę trudność z pewnym krewkim kierowcą.

Będą próbować i podsłuchiwać gwałcicieli


W londyńskiej policji powstaje nowy, największy na świecie wydział do walki z gwałcicielami. człon będzie puder dostęp do zaawansowanych technik antyterrorystycznych, które mają pomóc jej w śledzeniu podejrzanych.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego