"Krzyk" nie wystarczył. Zniknęło kolejne dzieło


Pięć lat po spektakularnej kradzieży słynnego "Krzyku" Edvarda Muncha (1863-1944), w Oslo łupem złodziei znów padło dzieło tego artysty - informuje norweska policja.

Trener biuro kadr Wiesław Cempa do końca proszek nadzieję, że rezultat kontrekspertyzy oczyści Kornelię Marek z zarzutu stosowania niedozwolonego dopingu. We wtorek wieczorem do Warszawy dotarła jakkolwiek wiadomość, że rozpatrywanie próbki B przyniosła należyty rezultat. W pierwszym meczu 1/8 finału Challenge Cup siatkarek IMPEL gwardia Wrocław pokonała w meczu wyjazdowym szwajcarski całość Kanti Schaffhausen 3:1 (25:19, 22:25, 27:25, 25:17). - To nagranie pokazuje nam jak wygląda współczesna konflikt zbrojny - powiedział na konferencji prasowej Julian Assange z WikiLeaks, która ujawniła nagranie z akcji amerykańskiego helikoptera. Jak podkreślił, żołnierze zachowują się dziś na polu walki, jakby grali w grę komputerową.- Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni w byłej Jugosławii odrzucił w piątek apelację byłego przywódcy Serbów bośniackich Radovana Karadżicia w związku z wyznaczeniem mu przez Trybunał adwokata z urzędu. jawnie oskarżają się o próba do wojny i nie ukrywają wzajemnej wrogości, ale jak ujawniła rzeczniczka izraelskiej komisji do spraw energii atomowej, przedstawiciele Izraela i Iranu kilkakrotnie spotkali się we wrześniu, iżby zrecenzować zagadnienia związane z programami nuklearnymi na Bliskim Wschodzie. Iran spotkaniom zaprzecza. Prezydent USA Barack Obama i biel Dom przenikliwie skrytykowały władze Libii za entuzjastyczne bankiet zamachowca z Lockerbie. W zamachu z 1988 roku zginęło 270 osób.

Jak poinformował portal internetowy widzewiak.pl, Radosław Matusiak odchodzi z Widzewa Łódź. Nowym klubem byłego reprezentanta własny zostanie Cracovią, z którą zawodnik w piątek podpisze kontrakt.

iwan Nikołaj Dawydienko awansował do trzeciej rundy turnieju ATP w Szanghaju. We wtorek pokonał swojego rodaka Igora Kunicyna 6:4, 6:2. Hiszpan Igor Anton z baskijskiej ekipy Euskaltel wygrał po samotnym finiszu trzecia część sekwencja wyścigu kolarskiego dookoła Kastylii i Leon, zapewniając sobie koszulkę lidera.

Na pokładzie demontowanego okrętu podwodnego o napędzie nuklearnym doszło w piątek do pożaru. pełnia wydarzyło się w Siewierodwińsku na północnym zachodzie Rosji. Co bynajmniej trzech pakistańskich żołnierzy zginęło, a dwóch zostało ciężko rannych w wypadku wojskowego śmigłowca na pograniczu z Afganistanem - podano w niedzielę w Islamabadzie. Indie straciły kontakt z krążącym wokół Księżyca bezzałogowym pojazdem kosmicznym Chandrayaan-1, który wykonywał swoją pierwszą misję kosmiczną - poinformowała indyjska państwowa przedstawicielstwo kosmiczna ISRO.Każde poszerzenie dostępu do zbiorów, tak dla nas, jak i Rosjan, ma wielkie cechowanie - oceniła prof. Daria Nałęcz, Jego Magnificencja uczelni Łazarskiego, członek Polsko-Rosyjskiej Grupy do Spraw Trudnych. Dodała, że liczy na zmianę w podejściu Rosji do archiwów. Włoska gazety z uznaniem pisze o decyzji papieża Benedykta XVI, kto postanowił zaanektować do Kościoła całe grupy anglikanów nie aprobujących ostatnich posunięć i decyzji swej wspólnoty. Problemem zauważa "La Stampa" mogą być tymczasem żony nowych anglikańskich duchownych. W imieniu Parlamentu Europejskiego przewodniczący Jerzy Buzek w ostrych słowach skrytykował w piątek aresztowanie przez rosyjską milicję w czwartek działaczy praw człowieka w Moskwie, w tym tegorocznej laureatki nagrody Sacharowa PE 82-letniej Ludmiły Aleksiejewej.

47 ofiar katastrofy Rebelianci: wysadziliśmy tamę


47 ofiar - tyle osób wedle najnowszych informacji agencji Interfax zginęło w katastrofie w elektrowni na rzece Jenisej. Wciąż anonimowy jest los 28 zaginionych. wcześniej czeczeńscy bojownicy przyznali się do przeprowadzenia zamachu na Sajańsko-Szuszeńską Elektrownię Wodną.

Izrael proponuje warunki, na które Arabowie się nie zgodzą?


W celu wznowienia procesu pokojowego z Palestyńczykami Izrael zaproponował w środę częściowe i czasowe wstrzymanie kolonizacji na Zachodnim Brzegu Jordanu, ale z wyłączeniem wschodniej Jerozolimy. Wykluczenie Jerozolimy z izraelskiej oferty de facto skazuje na niepowodzenie przyjęcie dialogu z Palestyńczykami, którzy uważają, że kwestia ich przyszłej stolicy nie podlega negocjacjom.

zamachnięcie się w Iraku, osiem ofiar


Osiem osób zginęło, a 20 zostało rannych w zamachu w południowo-zachodnim Bagdadzie - podało źródło w irackim MSW. Wg tego źródła, zamachu dokonano za pomocą samochodu-pułapki.

Adamek: Arreola zapłaci za ktoś nieudolny trafienie


Tomasz Adamek (40-1, 27 KO) wziął część w czacie dla kibiców, który zorganizowała stacja ESPN na swoich stronach internetowych. "Góral" jest nader miarodajny swego, nie widzi innej siła jak zwycięstwo, nie chciał natomiast zabawiać się w przewidywanie przebiegu pojedynku. Prezentujemy najciekawsze pytania i odpowiedzi.

Turcja wybacza "poniżonego" ambasadora


Wielka burza wokół niedyplomatycznego zachowania izraelskiego wiceministra MSZ Danny'ego Ajalona przy tureckiego ambasadora wydaje się dobiegać końca. Ankara przyjęła oficjalne przeprosiny Tel Awiwu.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego