Kibice z Korei Płn zobaczą spotkanie na żwawo


Północnokoreańska TV poinformowała, że pokaże na żywo poniedziałkowy (21 czerwca) rozgrywka swojej reprezentacji z Portugalią w piłkarskich mistrzostwach świata w RPA. To będzie pierwsza taka zagraniczna transmisja w historii komunistycznego kraju.

gdy Japończycy wieszczyli zagładę swojej stolicy z rąk gigantycznego jaszczura, nie docenili rzeczywistego niebezpieczeństwa czyhającego w morskich odmętach. Od kilku miesięcy rybacy z Kraju Kwitnącej Wiśni zmagają się z olbrzymimi meduzami, które nawiedzają ich wybrzeża. Rozgrywający reprezentacji siatkarzy Paweł Zagumny przyznaje, że ekipa "biało-czerwonych" w mistrzostwach Europy w Izmirze i Stambule (3-13 września) nie powinno się do najtrudniejszych, ale jednocześnie zaznaczył, że "nikt się przed Polską nie położy". Ukraina pozbędzie się do roku 2012 wszystkich swych zapasów wielce wzbogaconego uranu i przestawi swe badawcze instalacje nuklearne na pracę na uranie skromnie wzbogaconym - poinformował biel Dom.ewentualnie prezydent Kurmanbek Bakijew podda się, albo zostanie przeprowadzona operacja jego aresztowania - filia Reutera cytuje słowa ministra spraw wewnętrznych w kirgiskim rządzie tymczasowym, Azimbeka Beknazarowa. Oficerowie francuskiej marynarki wojennej przekazali 22 domniemanych somalijskich piratów władzom półautonomicznego regionu Puntland na północy Somalii, dokąd zostaną osądzeni - poinformowała w sobotę tamtejsza policja. gorsza połowa ukąszony ponad 500 razy przez pszczoły zmarł w środę w Encitas w Kalifornii (zachodnie wybrzeże USA) - poinformowała lokalna warta pożarna.

Ujęto mężczyznę, który zastrzelił w biurowcu w Orlando na Florydzie jedną osobę i ranił sześć innych. Sprawcą okazał się 40-letni Jason Rodriguez, który kiedyś pracował w firmie mającej siedzibę w tym gmachu - informuje policja.

W telewizji państwowej Rossija, w prime-time, wyemitowany zostanie błona fotograficzna Andrzeja Wajdy pt.: "Katyń". orzeczenie ma bezpośredni koalicja z sobotnią katastrofą w Smoleńsku, w której zginęło 96 osób, w tym Rzeczpospolita Polska dwójka prezydencka. Wisła Kraków zdecydowała, że jeszcze w tym tygodniu prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną Ekstraklasy. Będzie je wolno kupować po obniżonych cenach - 120 i 80 zł. Klub obniża ceny karnetów, niemniej jednak schodzą dobrze.

W ostrych słowach purpurat Jose Saraiva Martins, emerytowany prefekt watykańskiej kongregacji do spraw kanonizacyjnych, potępił przypadki pedofilii pośród księży. osoba duchowna skrytykował zarazem "machinacje" dookoła tego problemu. W USA trwa trwoga po próbie zamachu w Times Square. Na nowojorskim lotnisku im. Kennedy'ego pomyłkowo wstrzymano w czwartek początek samolotu towarzystwa Emirates ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Znana piosenkarka kubańskiego pochodzenia blask Estefan poprowadziła dzień wczorajszy w Miami parada poparcia dla kubańskich dysydentów - poinformowała agencja AP.We wspólnej, uzgodnionej za pośrednictwem frakcje polityczne, rezolucji w sprawie Białorusi, jaka zostanie poddana pod głos w PE w środę, europosłowie domagają się od władz w Mińsku legalizacji Związku Polaków na Białorusi (ZPB) kierowanego za pomocą Andżelikę Borys. W 1/4 Pucharu lokalny legia Warszawa! Piłkarze ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej awansowali po 120 minutach ciężkiej walki na grząskim boisku. Cracovia wielce postawiła poprzeczkę ekipie Jana Urbana, lecz w dogrywce nie zdołała zaradzić szalejącego Sebastiana Szałachowskiego, który strzelił gola i zaliczył asystę. W żalu za swe grzechy, Jan Paweł II regularnie się biczował - wynika z zeznań Tobiany Sobódki, polskiej zakonnicy - podaje "Daily Mail".

Przepychanki blisko pomniku Lenina w Kijowie


Niewielkimi przepychankami i pobiciem dwóch ukraińskich nacjonalistów zakończyło się w Kijowie odsłonięcie odnowionego dzięki partię komunistyczną pomnika wodza rewolucji bolszewickiej Włodzimierza Lenina.

dramat na wyścigach konnych; są ranni


Jedna postać zmarła, a 20 zostało rannych w wyniku wybuchu bomby w pobliżu loży VIP-ów na wyścigach konnych w Nalczyku, stolicy Kabardo-Bałkarii na Północnym Kaukazie. Rannych odwieziono do szpitala, widzów ewakuowano.

Serial zakupy Canalesa: Real górą!


Prezes Racingu Santander Francisco Pernia zdradził, że utalentowany napastnik Canales porozumiał się z Realem Madryt i podpisze umowę wtem po tym, gdy zostanie ona przygotowana. O młodego Hiszpana zabiegały też londyńskie Chelsea i Arsenal, a plus Manchester City.

USA, Kanada: zgubny pryk atakuje


śmiertelny szczep grzyba rozprzestrzenia się w północno-zachodnich regionach USA i w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska - ostrzegają naukowcy z siedlisko medycznego Uniwersytetu Duke.

Francuska dzieło


Włamywacze przewiercili się do kolejnego z paryskich banków. To już trzeci raz w tym roku. Tym razem choć nie udało im się dostać do skarbca, a gdy zorientowali się, że nie zdobędą łupu, wzniecili pożar by zatrzeć ślady i salwowali się ucieczką.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego