DMŚ w tenisie stołowym: Polska - Grecja 3:2


Polscy tenisiści stołowi pokonali Grecję 3:2 na inaugurację drużynowych mistrzostw świata w Moskwie.

Dwóch podejrzanych o terroryzm więźniów z Guantanamo trafiło do Włoch. 39 i 43-letni Tunezyjczycy zostali umieszczeni w więzieniu w Mediolanie. Bliski Wschód Saudyjska szykuje nowe prawo, które ma uprościć bytowanie miejscowym kobietom. zaraz prawniczki będą mogły pojawiać się w sądzie. Aresztowano mężczyznę podejrzewanego o celowe skażenie przed dwoma laty eksportowanych z Chin do Japonii pierożków. scena ten doprowadził wówczas do spięcia na linii Pekin-Tokio i podkopał miarodajność chińskich eksporterów.Najlepsza polska tenistka Agnieszka Radwańska doznała kontuzji prawego nadgarsta - zapalenia ścięgna poinformował PAP Viktor Archutowski menedżer sióstr Radwańskich. Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa) wystąpi w wieczornym finale 12. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie. kasacja sieci regionalnych, intensyfikacja bezpieczeństwa i nowe ustawienia dotyczące prywatności. To zmiany zapowiedziane w otwartym liście szefa Facebooka logo Zuckerberga do wszystkich użytkowników portalu.

Co w żadnym razie 15 lat będzie trwała przygoda Lucjana Błaszczyka z TTC Zugbruecke Grenzau. nasz tenisista pokój stołowy przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2012 roku. W niemieckim klubie występuje od 1997 roku.

Władze Tajlandii przedłużyły o dwa dni, do wtorku rano, godzinę policyjną w Bangkoku i 23 innych prowincjach kraju ze "względów bezpieczeństwa" - poinformowało tajskie źródło oficjalne. Cristiano Ronaldo już nie przypuszczalnie się doczekać Gran Derbi z Barceloną. nawracający po kontuzji gwiazdor Realu wierzy, że wyjdzie w pierwszym składzie.

Połowa lotów, przewidzianych na wtorek w Europie, powinna odbyć się, co oznacza wyraźną poprawę sytuacji w ruchu powietrznym w porównaniu z minionymi dniami - poinformowała Europejska organizacja ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej Eurocontrol. Ma 16 lat, waży 94 kilogramy, mierzy 192 centymetry i strzela gole na zawołanie. w pierwszej chwili kibice śmiali się z niego, twierdząc że to "wybryk natury", chociaż dzień dzisiejszy chylą poprzednio nim głowy i nazywają "Dynamitem". Kto to taki? To Romelu Lukaku - wschodzącą gwiazdą Anderlechtu Bruksela i belgijskiej piłki nożnej. bystry spór o popularną w Hiszpanii korridę toczy się na forum autonomicznego parlamentu Katalonii. konflikt między obrońcami praw zwierząt i prawicą, dla której jest to część dziedzictwa narodowego, wiąże się z możliwością wprowadzenia zakazu walki z bykami.Północnokoreańska telewizja poinformowała, że pokaże na żwawo poniedziałkowy (21 czerwca) spotkanie swojej reprezentacji z Portugalią w piłkarskich mistrzostwach świata w RPA. To będzie pierwsza taka zagraniczna transmisja w historii komunistycznego kraju. alians chadeckiej CDU i liberalnej Partii Wolnej Demokratów (FDP) straciła większość w parlamencie niemieckiego landu Nadrenia Północna-Westfalia - wynika z pierwszych sondażowych wyników niedzielnych wyborów regionalnych. Celtic Glasgow (Artur Boruc, Łukasz Załuska) zagra u siebie z wiceliderem piłkarskiej Bundesligi Hamburgerem SV w meczu grupy C 3. kolejki Ligi Europejskiej, którą zaplanowano na czwartek.

Elżbieta II kończy 84 lata


Królowa Elżbieta II obchodzi 84. urodziny. Z tej okazji w południe w Hyde Parku oddano salwę honorową z dwudziestu jeden dział. Pałac Buckingham poinformował, że królowa spędzi urodziny społem z mężem, księciem Filipem, na zamku Windsor.

Biały Dom chce udostępnienia rosyjskich archiwów


Biały Dom nalega na przedruk prac amerykańsko-rosyjskiej komisji mieszanej ds. zaginionych amerykańskich jeńców wojennych. stronica amerykańska przypuszcza, że dokumenty na ich sprawa mogą znajdować się w archiwach w Rosji.

Polański laureatem Nagrody Filmowej Kolonii


Roman Polański został laureatem Nagrody Filmowej Kolonii, przyznawanej w ramach festiwalu filmowo-telewizyjnego Cologne Conference - poinformowali dziś organizatorzy tej imprezy.

Zszokowani Brytyjczycy. chęć się spóźnił


Patrząc na polskie koleje aż trudno uwierzyć, że dwugodzinne opóźnienie pociągu prawdopodobnie przybyć jako ważna informacja do światowych agencji prasowych.

Mężczyźni w czerni obrabowali kasyno


mniej więcej dziesięciu ubranych na czarno, zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn obrabowało jedno ze szwajcarskich kasyn. Jak podaje komplet naczyń stołowych internetowy Sky News, napastnicy ukradli kilkaset tysięcy franków.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego