DMŚ w tenisie stołowym: Polska - Hellada 3:2


Polscy tenisiści stołowi pokonali Grecję 3:2 na inaugurację drużynowych mistrzostw świata w Moskwie.

Deklaracje białoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszenki o chęci poprawy stosunków z Polską, poziom bierze za dobrą monetę - oświadczył minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Obaj politycy rozmawiali w czwartek w Kijowie o sytuacji Związku Polaków na Białorusi. Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice) zajął w Lahti 21. pozycja w biegu łączonym 2x15 km narciarskiego Pucharu Świata i po raz dziewiczy w karierze zdobył punkty do tej klasyfikacji. Zwyciężył karaluch Maurice Manificat. Litewski parlament obecnej kadencji, który we worek obchodzi dziewiczy rok swej pracy, jest najgorzej oceniany od 11 lat. Aż 76 proc. Litwinów negatywnie ocenia pracę Sejmu - wynika z badania instytutu opinii społecznej "Vilmorus".nad 150 belgijskich strażaków zablokowało główny punkt stolicy kraju. na przestrzeni spektakularnego protestu pokryli budynki, chodniki i ulice pianą gaśniczą. W związku z planowanym w najbliższych dniach rozpoczęciem ofensywy na południu Afganistanu, Brytyjczycy powinni liczyć się ze stratami wśród swoich żołnierzy - ostrzegł minister obrony Wielkiej Brytanii Bob Ainsworth. Evander Holyfield to solenny pretendent na kolejnego przeciwnika Tomasza Adamka na zawodowym ringu. Co da "Góralowi" potyczka z coś koło tego 48-letnią ikoną pięściarstwa?

Holenderski szkoleniowiec Guus Hiddink być może zostać na dniach selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Turcji. Taką informację podał w poniedziałek jeden z największych tureckich dzienników "Sabah".

Średnia cena gazu ziemnego dla Ukrainy w 2010 roku wyniesie około 280 dolarów za 1000 metrów sześciennych - poinformował rzecznik rosyjskiego Gazpromu Siergiej Kuprijanow. We Włoszech od 1905 roku miało pozycja 38 trzęsień ziemi o sile przekraczającej 4,3 w skali Richtera. W ich wyniku zginęło 170 tysięcy ludzi - takie dane podano w związku z rozpoczynającą się w poniedziałek w Neapolu międzynarodową konferencją na temat trzęsień ziemi.

Prezydent i premier Francji zostali za pomocą publikatory przyłapani na kłamstwie. Czołowi francuscy politycy chcieli sobie dorobić "berlińską legendę" - informuje RMF FM. Rosyjska gwiazda tenisa, Maria Szarapowa chciałaby w przyszłości pochwycić się modą. kariera modelki? To już było. Tym co do jednego chodzi o projektowanie własnych kreacji. Wojskową paradą z udziałem niby czterech tysięcy żołnierzy, przelotem największego w świecie samolotu a próbą obalenia stojącego w centrum Kijowa pomnika Lenina upamiętniono na Ukrainie 18. rocznicę niepodległości państwowej.Transseksualizm już nie jest zaburzeniem psychicznym - ogłosiła francuska minister zdrowia. Republika Francuska to pierwszy i jedyny kraj na świecie, jaki usunął zaburzenie identyfikacji płciowej z listy chorób. Pytanie, czy transseksualiści rzeczywiście zyskają. Ceniony ruszczyzna analityk rynku gazowego Michaił Korczemkin oświadczył, że Nord Stream (Gazociąg Północny), na którego ułożenie zgodziły się poprzedniego dnia - w blizna za Danią - Szwecja i Finlandia, z ekonomicznego punktu widzenia nie jest przydatny ani Rosji, ani Unii Europejskiej. według niego jest to wzór polityczny, towarzyszący z presją na Polskę. Władze Tajlandii przedłużyły o tydzień wprowadzoną podczas zamieszek w Bangkoku godzinę policyjną - poinformował rzecznik armii.

Pakistan: zamachnięcie się samobójczy - 7 zabitych


Siedem osób zginęło, a 21 zostało rannych w zamachu samobójczym w mieście Kohat, w północno-zachodnim Pakistanie - poinformowała miejscowa policja.

Liverpool bez mała za burtą, promocja Lyonu


Liverpool FC stoi na krawędzi odpadnięcia z Ligi Mistrzów po fazie grupowej. W grupie E zajmuje jako że trzecie lokalizacja i rozumie się samo przez się już, że nie wyprzedzi Olympique'u Lyon, niemniej jednak do drugiej Fiorentiny traci pięć punktów.

Guus Hiddink: orzeczenie po barażach ze Słowenią


Trener piłkarskiej reprezentacji Rosji gówno Guus Hiddink podejmie decyzję o swojej przyszłości w roli szkoleniowca po barażowych meczach ze Słowenią 14 i 18 listopada o awans do finałów mistrzostw świata 2010 w RPA.

Hiszpania nie zrezygnuje z oszczędności pod presją związków


- Władze Hiszpanii nie ugną się pod presją związków zawodowych i nie zmienią planu, przewidującego zaoszczędzenie 15 mld euro - oświadczył w niedzielę premier Jose Rodriquez Zapatero.

Gigantyczna fala uderza - zobacz domorosły film


sekunda uderzenia gigantycznej fali w statek Louis Majesty uchwycił jeden z pasażerów. Na amatorskim nagraniu widać, jak wata wdziera się do restauracji znajdującej się na liniowcu. Do zdarzenia doszło na Morzu Śródziemnym. 2 osoby zginęły, a 14 zostało rannych.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego