wystawa fotografii PAP w Sztokholmie


Otwarciem wystawy fotografii PAP zainaugurowano we wtorek w Sztokholmie własny wieczór na Festiwalu Muzyki Morza Bałtyckiego.

album "Ania Movie" Ani Dąbrowskiej to stale najchętniej kupowane periodyk muzyczne w Polsce. album znalazła się na 1. miejscu zestawienia już po raz czwarty z rzędu. Popularna prezenterka telewizyjna Miquita Oliver została zawieszona po tym, jak skargę na nią złożyli przedstawiciele Ke$hy. Niemiecka, gothicmetalowa formacja Crematory kończy nagrania nowej płyty "Infinity". Album trafi na sklepowe półki w lutym 2010 roku.płyta z poezją Tadeusza Gajcego recytowaną dzięki aktora Borysa Szyca i w interpretacji muzycznej Adama Pierończyka została wydana przez Muzeum Powstania Warszawskiego w charakterze kolejna odsłona projektu "Gajcy". kariera wydawnictwa odbyła się w czwartek w Warszawie. W niedzielę, 14 marca w hali Atlas scena w Łodzi zagra chodliwy zespół Tokio Hotel. grupa Tokio Hotel przygotowała specjalne zaproszenie na występ w Polsce. Materiał wideo można zobaczyć w serwisie Muzyka.onet.pl. Pomorscy posłowie PiS złożyli w środę w Prokuraturze Rejonowej w Gdyni zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych za pośrednictwem lidera deathmetalowego zespołu Behemoth Adama Darskiego.

6 kwietnia ogłoszony będzie rozstrzygnięcie przy rapera Peji za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu. Ryszard A. przyznał się do zarzuconego czynu. We wtorek zielonogórski sąd rejonowy zakończył proces w tej sprawie.

Prequel filmu science fiction "Obcy" insurekcja w 3D. W Rio de Janeiro pojawiły się Alicia Keys i Beyonce, by nakręcić teledysk do piosenki "Put It In A Love Song", która znalazła się na albumie "The cząstka Of Freedom" Keys.

Fiński celuloid "Para do życia" zdobył nagrodę Millennium Award w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie. obrzęd przyznania nagród odbyła się w sobotę. Latem ukaże się EP-ka zespołu How to Destroy Angels, który tworzą Trent Reznor, jego żona Mariqueen Maandig i fabrykant Atticus Ross. 20-letnia amerykańska gwiazdor country Taylor Swift zostawiła w tyle pod względem popularności piosenek w internecie "księżniczkę popu" Britney Spears.Gina Torres dołączy do obsady serialu "Plotkara". na odwrót w serwisie Muzyka.onet.pl można już obejrzeć nieznany klip "sensacji z Minnesoty" - Owl City. Przebój "Firefiles" pochodzi z płyty "Ocean eyes", która na nasz rynek trafi 8 lutego. w sobotę, 20 lutego rozpocznie się Kraj nad Wisłą szlak koncertowa New schemat Army. Zespół zagra przedtem polską publicznością czwórka razy: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie a Krakowie.

Dianna Agron kocha dowcip Czwarty


Dianna Agron zagra główną rolę żeńską w filmie "I Am Number Four".

Marzy o roli w kolejnym Bondzie


Powodem niedawnego rozstania piosenkarki Nicole Scherzinger i kierowcy Formuły 1 Lewisa Hamiltona, była jak słychać determinacja artystki, aby rozpocząć karierę aktorską.

Geny: Beethoven czy "Jacko"?


To, czy wolimy stosować się popu czy muzyki klasycznej, jest zdeterminowane dodatkowo przez nasze geny - odkryli brytyjscy naukowcy.

Magiczne wizje Gawlińskiego


jutro (8 kwietnia), ale wręcz na stronach INTERIA.PL, odbędzie się premiera teledysku do piosenki "Grzesznicy" zapowiadającej dziewiczy solowy album Roberta Gawlińskiego.

Kraków: Wybierz przebój sylwestra!


Czyj robota zabrzmi podczas sylwestrowej imprezy Wow!Night na krakowskim Rynku? Znamy finalistów naszego konkursu! w tym momencie Wasza kolej!

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego