"Warszawa da radę. Włocławek szczególnej troski"


- Fala na Wiśle nie powinna przekraczać korony wałów. Problemem jest atoli jej długość, która rozmiękcza wały - mówił premier Donald Tusk po posiedzenie rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Jak dodał, Warszawa powinna "dać sobie radę, ale miastem szczególnej troski jest Włocławek".

Czteromiesięczny kot z okolic Neapolu zasługuje bez wątpienia na tytuły największego pechowca i zarazem największego szczęściarza, bowiem już nieco cięgi udało mu się uratować z wielkich tarapatów. "Mokra ścierka", którym to określeniem jeden z europosłów nazwał przewodniczącego UE Hermana van Rompuya, odbiło się na przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Jerzym Buzku. Niektórzy politycy zarzucili mu, że w całej awanturze nie zareagował zanadto szybko. - Jestem niezwykle panem rozczarowany - mówił stary socjalistów Martin Schulz. Plemniki tego samego samca myszy łączą się w grupy, by ubiec plemniki rywala w wyścigu do zapłodnienia - informuje "Nature".kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński powiedział we wtorek, że zagospodarowanie zasobów gazu łupkowego jest szansą dla Polski, ale ta okazja przypadkiem być wykorzystana nie wcześniej po gruntownej przebudowie państwa. Pewien podróżnik i filmowiec z Liverpoolu zamierza odwiedzić każdy obrębek na świecie nie korzystając z samochodów, ani samolotów. Tsutomu Yamaguchi był jedynym człowiekiem, który przeżył obydwa ataki jądrowe na Nagasaki, jak i Hiroszimę. O zmarłym na początku roku Japończyku powstaje film. Premiera dokumentu "Podwójny Hibaku - wola Tsutomu Yamaguchi dla świata" w sierpniu w trakcie obchodów 65. rocznicy tragedii. Fragmenty pokazano już teraz.

- Rodzice trojga trzydziesto- i czterdziestolatków z Wenecji Euganejskiej na północy Włoch, bezradni pod niesamodzielności swych dorosłych dzieci, wystąpili do sądu, aby wydał im nakaz opuszczenia rodzinnego domu. Bamboccioni, czyli "dorosłe bobasy", które nie chcą opuścić rodzinnych domów i się usamodzielnić, to niedawno gorący materia społeczny we Włoszech.

Już nie na odwrót worki z piaskiem i metalowe zapory bronią Kozanowa. aktualnie oraz gruz będzie tamował dopływ wody na wrocławskie osiedle. Wielu mieszkańców, strażacy i około 800 żołnierzy stara się capnąć dalsze rozprzestrzenianie się wody. Reprezentanci polski zdobyli złoty odznaczenie w przeprowadzonym w niedzielę w chińskim Chengdu dziewiątym finale Światowych Igrzysk Cybernetycznych (World Cyber Games - WCG), których uczestnicy rywalizują, grając w gry komputerowe - poinformowano na stronach internetowych WCG.

Dwóch Szwedów - Tomas Redigh i Daniel Larsson wykonało dowcip roboty. Potrzebnej, niepotrzebnej - mniejsza. W każdym razie efektownej. Zobaczcie, jak klocki lego mogą zastąpić piksele. Patrzcie i podziwiajcie, bo jest, co. 200 tysięcy mieszkańców Mazowsza za pośrednictwem pięć godzin nie miało w swoich domach prądu. Już mają. Drugie tak wiele cały Chronos czeka na interwencję, która przywróci im światło i nadzieję, że tej nocy nie będą marznąć. W Mińsku Mazowieckim, Wyszkowie i Garwolinie nad rozwiązaniem tego problemu zastanawiają się zespoły zarządzania kryzysowego. PO przegrała wotum w Sejmie, bo nie poparł jej koalicjant - PSL. W ten wyjście Beata Kempa i Zbigniew Wassermann wracają do komisji hazardowej. - Dostaliśmy w zęby - skomentował poseł PO Jarosław Gowin.Jeden z najlepszych bramkarzy polskiej ligi, autor szokującej autobiografii "Fucking Polak" - Arkadiusz Onyszko - od przyszłego sezonu założy "czarną koszulę". Jak informuje oficjalna strona Polonii Warszawa, bramki niedaleko Konwiktorskiej będzie strzegł przez 2 lata. Jedna czwarta Amerykanów w wieku 16-17 lat przyznaje, że nadaje krótkie wiadomości tekstowe (sms-y) z telefonów komórkowych w czasie prowadzenia samochodu - wynika z sondażu Pew Research Center, znanego ośrodka badania opinii. Pokojowa premia Nobla dla Baracka Obamy wywołała powszechne zaskoczenie. Z ust wielu polityków popłynęły gratulacje, tymczasem większa część publicystów skrytykowała decyzja Komitetu Noblowskiego. A co zrobili internauci? Rozpoczęli zbieranie podpisów pod petycją wyrażającą "sprzeciw wobec absurdalnej decyzji nagrodzenia Obamy Pokojową Nagrodą Nobla".

wybitna osoba zarobił fortunę na Kasperczaku


Gdy okazało się, że Białą Gwiazdę jeszcze raz poprowadzi Henryk Kasperczak, gros kibiców Wisły Kraków przecierała oczy ze zdumienia. W kilku domach w Polsce wybuchła acz z pewnością euforia. Trzy osoby wygrały bowiem spore pieniądze, godnie obstawiając w jednym z zakładów bukmacherskich najpilniej strzeżoną w ostatnich dniach tajemnicę w polskiej piłce nożnej.

Zmiana decyzji ws. Katynia


Sąd Pan Rosji skierował do ponownego rozpatrzenia skargę Memoriału ws. Katynia. dziennik - zrzeszenie pozarządowa dokumentująca stalinowskie zbrodnie - wniosła skargę na orzeczenie Moskiewskiego Sądu Miejskiego dotyczące mordu NKWD na polskich oficerach w Katyniu. Ten ostatni usankcjonował utajnienie dokumentów, pośrodku innymi tych, zawierających nazwiska odpowiedzialnych za mord.

Kompromitująca potknięcie biura podróży


jakiś Holender wybrał się z wnukiem w podróż do Australii, ale w wyniku pomyłki biura podróży wylądował w innym Sydney – w kanadyjskiej prowincji Nowa Szkocja.

Palić w pubie chce wprost przeciwnie Lewica


Po jednej stronie lewa strona i restauratorzy, po drugiej posłowie pozostałych klubów i rząd. W Sejmie trwa ostatnia potyczka o to, czy w restauracjach i barach będzie jest dozwolone palić papierosy. Głosowanie nad całkowitym zakazem palenia w miejscach publicznych odbędzie się w piątek. Po dzisiejszej debacie jego rezultat wydaje się owszem czystą formalnością.

Prezydent Częstochowy odwołany


Prezydent Częstochowy Tadeusz Wrona został odwołany ze stanowiska w niedzielnym referendum - to oficjalny efekt głosowania podany dzięki częstochowską delegaturę Krajowego Biura Wyborczego. konkluzja o egzekucja referendum złożyli mieszkańcy, niezadowoleni z polityki prowadzonej przez prezydenta. Chodzi m.in. o "nietrafione inwestycje i politykę za bardzo uwzględniającą transakcje Jasnej Góry".

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego