"Warszawa da radę. Włocławek szczególnej troski"


- fala na Wiśle nie powinna naruszać korony wałów. Problemem jest acz jej długość, która rozmiękcza wały - mówił premier Donald Tusk po audiencja rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Jak dodał, Warszawa powinna "dać sobie radę, ale miastem szczególnej troski jest Włocławek".

Ardi Rizal, dwuletni indonezyjski chłopiec jest uzależniony od papierosów. dziewiczy papieros dostał od swojego ojca mając ledwo osiemnaście miesięcy. Gdy nie może zapalić wpada w furię - informuje telegraph.co.uk. Na drodze prowadzącej z Kielc do Chęcin (woj. świętokrzyskie) doszło do zderzenia policyjnego radiowozu i Audi 80. kwartet osoby trafiły do szpitala. Co czwarty italianiec wstydzi się swego kraju, przede wszystkim z powodu polityków i mentalności swych rodaków - wynika z sondażuDo poważnego wypadku doszło na warszawskiej Woli. ululany kierowca uderzył w drugi pojazd, wadliwy został też trzeci, który był zaparkowany w pobliżu miejsca wypadku. Są utrudnienia w ruchu. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od internauty Leszka na platformę kontakt TVN24. - Trochę wieczorem wypiłem - powiedział funkcjonariuszom Krzysztof J. z Lublina. Nie byłoby w tym nic nagannego, gdyby nie to, że 60-letni mężczyzna nadal wziął się za prowadzenie karetką pogotowia. gdy z pacjentem dotarł do szpitala został zatrzymany: okazało się, że w organizmie proszek ponad 0,6 promila alkoholu. przy użyciu gród podwawelski przechodzi bałwan kulminacyjna na Wiśle. - Mieszkańcom nie zagraża większe niebezpieczeństwo - uspokaja prezydent miasta Jacek Majchrowski. Sytuacja powodziowa na południu kraju stale się pogarsza. Wisła wzbiera również w Świętokrzyskim.

Brytyjska poczta (Royal Mail) wypuściła serię znaczków z okładkami znanych albumów rockowych - informuje portal BBC News. Płyty Pink Floyd, Rolling Stonesów, Davida Bowie i Led sterowiec znalazły się wśród tych wybranych do prezentacji.

Ostatniej nocy strażacy wyjeżdżali do pożarów nad 200 razy. Od dzień wczorajszy zginęło w nich pięć osób a 19 zostało rannych. - W zeszłym roku o tej porze mówiliśmy na nieszczęście o podobnych liczbach. To argument na to, że nie wyciągamy wniosków jeżeli chodzi o to, jak bez ryzyka się podejmować - podkreśla eksponent straży Paweł Frątczak. Od siedmiu miesięcy Ministerstwo Zdrowia obiecuje nowelizację listy leków, bez której nie możemy wyprzedawać ponad 300 podstawowych medykamentów - mówi Agata Link, właścicielka bankrutującego punktu aptecznego w Krzeszowie Kamiennogórskim na Dolnym Śląsku. Takich przypadków jak jej jest kilkadziesiąt. Kolejnych kilkaset punktów jest zagrożonych. Resort nie ma sobie nic do zarzucenia. - spis nie jest podpisana, bo zielarze zgłaszają poprawki - odpowiada resort.

44-letni Reinchard Hoess, wnuk komendanta Auschwitz-Birkenau chciał sprzedać izraelskiemu Instytutowi Pamięci Narodowej Jad wa-Szem pamiątki rodzinne po dziadku Rudolfie, którego po wojnie skazano na mroczny żniwiarz i powieszono na terenie obozu zagłady. Na Ukrainie aura podobna do naszej: wieje i leje. W obdarzony charakterem fortel doświadczył tego prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz, który - podczas wizyty w Kijowie jego rosyjskiego kolegi Dmitrija Miedwiediewa - próbował uczcić pamięć ukraińskich ofiar Wielkiego Głodu. pechowy prezydent nie podejrzewał, że wieniec rzuci mu się na szyję. Oskarżona o kradzież kota 86-letnia mieszkanka Georgii zamierza walczyć przedtem sądem o możliwość zachowania zwierzęcia, które przygarnęła 2 lata temu biorąc je za przybłędę.Mam bez liku gratulacji z Polski i świata. Nasze zniesienie jest wykorzystywane na całym świecie. Będziemy toczyć się naszą akcję - mówi członek męski rady Fundacji Pro, Mariusz Dzierżawski. nim kilkoma dniami o fundacji zrobiło się głośno, gdy w ramach kampanii antyaborcyjnej rozwiesiła w Poznaniu plakaty z Hitlerem i porozrywanymi ludzkimi płodami. Strażacy i ochotnicy na Mazowszu walczą z wielką wodą. W całym województwie jest powyżej sto miejsc newralgicznych, w których wały są niebywale osłabione. W niedzielę fala powodziowa ma trafić do miejscowości na północy województwa. Podtopiony jest już Płock, konfrontacja trwa w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Na fińskiej wyspie Suomenlinna przedstawiciele 76 różnych narodowości weszli wspólnie do sauny, by ustanawiać dziewiczy rekord w Księdze Guinessa. wcześniejszy rekord ustanowiono w zeszłym roku w Japonii, podczas gdy w parowej łaźni trwanie spędzili pospołu reprezentanci 57 narodów.

zatrzymany za baterie w butach


Pakistańskie służby bezpieczeństwa zatrzymały na lotnisku w Karaczi mężczyznę, w którego tenisówkach wykryto zależności elektryczne podłączone do baterii. Nie była to wszelako bomba.

manifestacja przed Pałacem Prezydenckim


dzięki parę godzin, kilkutysięczny tłum, demonstrował w niedzielny wieczór przedtem Pałacem Prezydenckim. Domagał się od premiera powołania międzynarodowej komisji, która zbadałyby przyczyny wypadku lotniczego pod Smoleńskiem, w którym zginął m.in. prezydent Lech Kaczyński. pikieta odbyła się bez dopełnienia formalności w urzędach.

Muzułmańscy superbohaterowie zdobędą Okcydent


Są już znani w świecie muzułmańskim, chwilowo chcą podbić Wielką Brytanię. Bohaterowie komiksów "The 99" o muzułmańskich superbohaterach zamierzają przybyć do wyobraźni Zachodu.

Striptizerki tańcząc na rurze zebrały 1000 dolarów


Tancerki z pewnego klubu nocnego w Ohio zebrały prawie że 1000 dolarów na pomagier dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti organizując specjalny wieczór charytatywnych tańców na rurze.

gratisowy pogrzeb za nieodpowiedzialność


jankeski dom pogrzebowy McGuire, Jennings and Miller z Rome w Georgii oferował darmowy pochówek ludziom, którzy planują pić lub zażywać narkotyki i prowadzić w sylwestra samochód.

Nasze biuro podróży od wielu lat organizuje wycieczki szkolne dla dzieci oraz niezapomniane

- jeśli jesteś zainteresowany organizacją zielonej szkoły dla swojej klasy koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą.