Napieralski kompletuje swoją kancelarię


Grzegorz Napieralski, kandydat SLD na prezydenta (wg ostatniego sondażu cieszący się poparciem mniej więcej 5 proc.), obsadza już stanowiska w swojej kancelarii. Padają już pierwsze danie nazwiska: Kołodko, Zemke, Wikiński.

dzisiaj zanim sejmową komisją śledczą stanie Ryszard Sobiesiak, człowiek biznesu z Dolnego Śląska i jeden z głównych bohaterów afery hazardowej. Członkowie komisji chyba będą go pytać o znajomości z politykami i osławione już stenogramy rozmów, które puder prowadzić ze Zbigniewem Chlebowskim. Skutki powodzi w Polsce widać nawet z kosmosu. Japoński astronauta Soichi Noguchi, kto na Twitterze publikuje zdjęcia Ziemi wykonane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, umieścił na profilu widok ze zniszczonych powodzią okolic Sandomierza. niechybnie w przyszłym tygodniu zostanie pochowany chłopiec, którego konkret znaleziono w marcu w stawie na obrzeżach Cieszyna. Jak dowiedziała się Lechistan filia Prasowa, zgodę w tej sprawie wyda w piątek prokuratura w Bielsku Białej.- Złożyłem przysięgę i nie zamierzam się z niej wycofywać - powiedział TVN24 pan Bartosz, pan władza dotkliwie poparzony w toku akcji komorniczej w miejscowości Komorze. Mimo, że obecnie leży w szpitalu z zabandażowaną głową, rękami, tułowiem, to jest dobrej myśli, nie zamierza odchodzić ze służby. - wsio będzie dobrze, tak myślę - powiedział reporterowi. W środę mężczyzna, który podpalił funkcjonariusza, usłyszał zarzuty. Grozi mu dożywocie. Federacja Rosyjska ukrywa dokumenty dotyczące tzw. moskiewskiego procesu szesnastu - twierdzi "Nasz Dziennik". kategoria szykuje podwyżkę podatków i cięcia wydatków - tak na informację o wzroście długu publicznego i deficytu budżetowego zareagowali eksperci. Ich zdaniem, doprowadzi to do znacznego spadku wartości złotego.

przepis i praworządność chce skreślić Mirosława Sekułę (PO) z funkcji przewodniczącego hazardowej komisji śledczej. Posłowie PiS przygotowują już trafny wniosek. partia polityczna uważa, że Sekuła dezorganizuje prace komisji.

zwierzchnik MPK-Łódź Krzysztof W. i b. naczelny zarządzający i prokurent tej spółki Jarosław M. trafią na trzy miesiące do aresztu. Mężczyźni są podejrzani o życzenie w pewnej mierze miliona złotych łapówek i feta części tej kwoty. wstrząsający casus w Gdańsku. Pod kołami tramwaju zginęła młoda kobieta.

Policjanci z Jarosławia (woj. podkarpackie) odbili z rąk trzech napastników uprowadzonego z wykorzystaniem przestępców Ukraińca. Policjanci musieli zastosować broni maszynowej. Porwanemu nic się nie stało, a porywacze są w areszcie. Zatrzymanym grożą kary do 10 lat więzienia. Gang, który zajmował się kradzieżą sprzętu budowlanego i samochodów z Anglii, Niemiec i Francji rozbiły CBŚ i mazowiecka policja. Złodzieje interesowali się tylko luksusowymi autami. Artur Zirajewski, pseudonim Iwan, newralgiczny świadek w sprawie zlecenia zabójstwa marka Papały, nie popełnił samobójstwa, poinformował "Gazetę Wyborczą" minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.Do chwili obecnej w Polsce potwierdzono 344 przypadki grypy wywołanej wirusem A/H1N1; 101 osób przebywa w szpitalach, w tym 17 na oddziałach intensywnej opieki medycznej - poinformowała członek rządu zdrowia Ewa Kopacz. PO bała się wyjaśnień byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego nim komisją ds. nacisków i szukała pretekstu, żeby nie doszło do przesłuchania - powiedziała w programie "24 Godziny" posłanka PiS Marzena Wróbel. - Zostanie wezwany w styczniu - stwierdził w odpowiedzi na zarzuty pryncypał komisji Andrzej Czuma z Platformy. I oskarżył PiS o hamownie prac sejmowych śledczych. Po wypadku zblokowana jest rozwiązanie krajowa nr 22. W pobliżu Kostrzyna nad Odrą (Lubuskie) doszło do zderzenia trzech pojazdów, trzy osoby są ranne. Zorganizowano obrót - poinformowała Justyna Migdalska z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Dymisja wiceszefa aresztu, "dyscyplinarka" poniżej lekarza


Wiceszef aresztu śledczego w Gdańsku stracił funkcja po śmierci Artura Zirajewskiego. Zaś wobec lekarza głównego aresztu wszczęte zostanie przedsięwzięcie wyjaśniające - poinformował szef resortu sprawiedliwości. Krzysztof Kwiatkowski. Prokuratura przedstawiła wstępny raport ws. śmierci "Iwana", który zawiera pięć hipotez, w tym próbę ucieczki "Iwana".

Czapiński: Komorowski nie ma sztabu


Jest możliwe, że Jarosław Kaczyński wewnętrznie głęboko się zmienił. Ale zmiana stylu nie oznacza wcale, że zmienił swoje cele polityczne i swoją wizję polityczną - mówi "Polsce The Times" psycholog społeczny prof. Janusz Czapiński. Spadające rekomendacja Komorowskiego "to dzieło jego sztabu, którego poniekąd w ogóle nie ma" - dodaje.

Kilkanaście godzin opóźnień, niektóre pociągi poniekąd nie ruszają


Zablokowane trasy kolejowe na trasach z Warszawy do Poznania natomiast do Trójmiasta, kilkunastogodzinne opóźnienia na bez mała wszystkich liniach wychodzących z Krakowa na północ i na zachód - w stronę Zagłębia, Łodzi i Warszawy. Na Śląsku mnóstwo pociągów regionalnych w ogóle nie wyruszyło na trasy. To efekt kolejnego dnia mrozów i opadów śniegu w Polsce. Niestety, będzie padać dalej.

Mamy kartoteka rosyjskiej prokuratury


około 1300 kart akt rosyjskiego śledztwa, między których znajdują się protokoły przesłuchań świadków, identyfikacji zwłok ofiar, a także protokoły i dokumentacja fotograficzna z oględzin miejsca katastrofy, jest już w posiadaniu polskich śledczych. - Materiały te dotarły z Rosji do Prokuratury Generalnej pocztą dyplomatyczną - poinformował prokurator Mateusz Martyniuk.

pogrzeb gen. Błasika; "kochał lotniczą »gapę«"


W warszawskiej katedrze polowej Wojska Polskiego trwają uroczystości pogrzebowe gen. Andrzeja Błasika, tragicznie zmarłego w katastrofie 10 kwietnia dowódcy Sił Powietrznych.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego