Śledztwo ws. możliwych przecieków z postępowania wobec Karnowskiego


Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze wszczęła śledztwo w sprawie możliwych przecieków informacji z postępowania przeciwko Jackowi Karnowskiemu. Według prezydenta Sopotu, informacje miały wyciekać do "Rzeczpospolitej".

Kraj nad Wisłą komitet wojskowa i prokuratorzy dopuszczają hipotezę, że rosyjski inspektor ze smoleńskiego lotniska podawał pilotom prezydenckiego Tu-154M nieprawdziwe dane - donosi "Dziennik periodyk Prawna". Prokuratura Okręgowa w Elblągu postawiła Markowi W. z Kolna (Podlaskie) zarzut zabójstwa kobiety, która w tajemniczych okolicznościach zaginęła w tym mieście bez mała 10 lat temu - poinformowano w tej prokuraturze. Mężczyzna został zatrzymany na dwa miesiące. Prof. Krzysztof Skubiszewski, minister spraw zagranicznych w latach 1989-1993, zawodowiec prawa międzynarodowego zmarł dziś w Warszawie w wieku 83 lat.Rządowe strony internetowe ponownie sztywny się celem hakerów - informuje "Dziennik pismo Prawna". Dyrektorzy podkarpackich szpitali zdecydowali: nie podpiszą aneksów do umów z NFZ. - inicjatywa Funduszu jest nie do przyjęcia. Zmniejszyli nam kontrakty nawet o parę milionów - argumentują. - My tu w Rzeszowie więcej środków nie mamy - odpowiada orędownik podkarpackiego NFZ Marek Jakubowicz. Znasz jakiś dowcip o teściowej? To dzień dzisiejszy o nim zapomnij, bądź jakkolwiek poczekaj z opowiadaniem do jutra. Dlaczego? Dlatego, że w święta świętującym przykrości się nie sprawia. A w piątek 5 marca świętują właśnie teściowe.

Zarząd TVP odwołał szefową publicystyki w telewizyjnej "Jedynce" Anitę Gargas – donosi serwis Wyborcza.pl

pryncypał Rady Ministrów przychylił się do wniosku prof. Zbigniewa Marciniaka o odwołanie go z zajmowanego stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, poinformowało we wtorek wieczorową porą biuro prasowe MEN. Przed komisją śledczą badającą warunki śmierci Barbary Blidy stanie w czwartek ówczesny zwierzchnik Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Bogdan Święczkowski. Jak mówił w TVN24 stary komisji, Ryszard Kalisz (SLD) sejmowi śledczy zapytają go m.in. o chaos przewodzący w ABW, zanim doszło do tragedii w domu Blidy i o ordynans Zbigniewa Ziobry, w którym padł argument: "trzeba wybawiać Bogusia".

komitet nadzwyczajna zajmująca się prawem wyborczym przyjęła na dzisiejszym posiedzeniu zgłoszoną przez PO poprawkę do projektu kodeksu wyborczego, zgodnie z którą wybory do Sejmu będą się odbywać przez dwa dni. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie bada okoliczności wypadku, w którym zginął mieszkaniec wsi Wyręby (Podkarpackie). Mężczyzna został potrącony przez samochód, którym kierował zaprawiony policjant. Prokuratura w Lublinie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw 40 kibicom, którym zarzuciła udział w burdach na przestrzeni meczu piłkarskiego w sierpniu ubiegłego roku w tym mieście. 19 oskarżonych chce dobrowolnie poddać się karze - poinformowała rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej Beata Syk-Jankowska.O osiem punktów procentowych w ciągu ostatniego miesiąca wzrosło rekomendacja dla Platformy Obywatelskiej - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP. jeżeli wybory parlamentarne odbyły się w połowie lutego na partię Donalda Tuska zagłosowałoby 57 odsetki badanych. W porównaniu z badaniem styczniowym straciło PiS, ale nieznacznie. Czterech mężczyzn podejrzanych o poryw na kantor w Żninie (kujawsko-pomorskie) zatrzymali policjanci z Przemyśla, Bydgoszczy i Żnina. Złodzieje wpadli przez pijanego wspólnika, zatrzymanego podczas akcji "Trzeźwy Poranek". niebezpieczny wypadek w Katowicach. Na jednej z ulic dachował samochód. przyczyna - brawurowa jazda.

Bezrobotni, nie spieszcie się do urzędu pracy


lecz bezrobotni, zarejestrowani po 1 stycznia, dostaną starszy rangą zasiłek. Ci, którzy zrobili to lub zrobią jeszcze w grudniu, otrzymają niższą kwotę. tak więc jeżeli chcą się zarejestrować i mają ustawa do zasiłku, nie powinni się dyrdać do urzędu...

doktor przyjął łapówkę; "to była prowokacja"


ponowny bieg lekarza Dariusza S. oskarżonego o korupcję rozpoczął się we wtorek przed Sądem Rejonowym w Lublinie. Urolog miał w kwietniu 2005 r. wziąć od pacjenta para łapówki w kwocie 500 i 200 zł za przyjęcie go do szpitala, co zostało nagrane ukrytą kamerą przy użyciu telewizję Polsat.

Uroczystości pożegnalne dowódcy Marynarki Wojennej planowane na piątek


Na piątek planowane są w Gdyni uroczystości pożegnalne dowódcy Marynarki Wojennej admirała Andrzeja Karwety, który zginął 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Chcą zawiesić hazardową do wyborów


przypis Platformy Obywatelskiej chcą zaproponować Marszałkowi Sejmu zawieszenie prac komisji hazardowej do czasu wyborów - dowiedziało się rozgłośnia TOK FM. Z propozycją mieliby nabiec na posiedzeniu komisji we wtorek.

kontratak "GN"; Tysiąc: Kościół nie ma prawa poniżać kobiet


adiustacja "Gościa Niedzielnego" uznaje orzeczenie Sądu Apelacyjnego w Katowicach ws. Alicji Tysiąc, za "niesprawiedliwy i ograniczający wolność słowa". redakcja katolickiego pisma przesłała oświadczenie, w którym odniosi się do decyzji sądu.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego