Atakiem na Wasilewskiego powinien zająć się sąd


Atak Axela Witsela na Marcina Wasilewskiego bez wahania nazwałbym bandycką napaścią, za którą powinien zagrażać orzeczenie w sądzie.

Wojskowi pod ostrzałem. Dwa garnizony wojskowe sztywny się cele ataku kilkudziesięciu napastników. W czasie wymiany ognia zginęło 18 bandytów, ranny został też jeden żołnierz. Departament Stanu USA zapowiedział w piątek, że wkrótce wystosuje do rządu w Pekinie formalną notę dyplomatyczną z wyrazami zaniepokojenia hakerskimi atakami, które skłoniły firmę Google do groźby wycofania się z Chin. Prezydent Kuby Raul Castro wyraził w środę współczucie z powodu śmierci kubańskiego więźnia politycznego, który od ponad dwóch miesięcy prowadził strajk głodowy - poinformowało w komunikacie kubańskie MSZ.Władze Jamajki wprowadziły w niedzielę stan wyjątkowy w dwóch dzielnicach Kingston po strzelaninach i atakach bombowych na posterunki policji. Na brytyjskich lotniskach Heathrow i Manchester wprowadzono skanery ciała co do jednego z obowiązkiem poddania się tej formie kontroli i sankcją w postaci cofnięcia z lotu w razie odmowy. gwiazda Los Angeles Lakers Kobe Bryant w wyniku kontuzji palca opuści dwa ostatnie mecze swojego zespołu w sezonie regularnym koszykarskiej ligi NBA. Informacja o tym pojawiła się w poniedziałek na oficjalnej stronie internetowej "Jeziorowców".

Sąd w Stambule nakazał w niedzielę ponowne aresztowanie 19 pełniących służbę i emerytowanych oficerów tureckich sil zbrojnych, którym zarzuca się spiskowanie w celu obalenia rządu - poinformowała telewizornia CNN Turk.

- Nadszedł czas Wayne'a Rooneya - stwierdził Darren Fletcher i dodał, że poprzednio jego kolega z drużyny "pozostawał w cieniu Cristiano Ronaldo". Podpisany w grudniu 2007 roku unijny traktat z Lizbony, ma poprawić funkcjonowanie rozszerzonej UE z przyczyny uproszczonemu procesowi podejmowania decyzji i odejściu od prawa weta w ok. 40 dziedzinach. Najambitniejsze zmiany dotyczą polityki zagranicznej, skoro rozprawa zakłada utworzenie stanowiska stałego przewodniczącego Rady Europejskiej tudzież unijnej służby dyplomatycznej.

szóstka goli to intensywność przepaści dzielącej mistrzów Europy od gospodarzy mistrzostw Europy. ekipa Franciszka Smudy nie umiała tymczasem strzelić bramki w trzech kolejnych meczach. Trzem francuskim emerytom grozi w Brazylii aż 5 lat wiezienia za... kłótnię z personelem samolotu tamtejszych linii lotniczych. Francuzi są sądzeni w Sao Paulo pod zarzutem "buntu na pokładzie". najogromniejszy pożar, jaki kiedykolwiek wybuchł w rejonie Los Angeles, to dzieło podpalacza - informują władze stanu Kalifornia. bitwa z żywiołem stale trwa.przedstawiciel MSZ Holandii wyraził nadzieję, że holenderski chłopiec, który jako bezprecedensowy przeżył środową katastrofę samolotu na lotnisku w Trypolisie, będzie mógł wrócić do kraju podczas weekendu. Sąd w Moskwie skazał na dożywocie byłego majora milicji Denisa Jewsiukowa za zastrzelenie dwóch osób w kwietniu zeszłego roku w jednym z moskiewskich supermarketów. Sąd uznał go również za winnego usiłowania zabicia 22 osób. Piłkarze chorzowskiego Ruchu już w środę kończą urlopy z uwagi na początek w 1. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. W pierwszym tygodniu ćwiczyć będą bez swojego szkoleniowca Waldemara Fornalika, który obserwował będzie mecze grupowe finałów piłkarskich MŚ.

Załoga ujawnia szczegóły porwania na Bałtyku


Członkowie załogi Artic Sea potwierdzili, na przestrzeni przesłuchania w moskiewskiej prokuraturze, że statek został uprowadzony na Morzu Bałtyckim w pobliżu szwedzkiej linii brzegowej - informuje agencja Interfax.

Japonia: kolizja frachtowców


Dwa frachtowce zderzyły się w niedzielę nad ranem na Morzu Japońskim; dubel osoby uznano za zaginione - poinformowała agencja Kyodo.

Moskal zostanie trenerem GKS-u Katowice


Od 4 stycznia trenerem GKS-u Katowice zostanie Robert Moskal, poinformowała oficjalna internetowa stronica klubu gieksa.pl. Szczegóły kontraktu zostały już ustalone - szkoleniowiec zwiąże się 1,5-roczną umową. Zastąpi Adama Nawałkę, który przeniósł się do Górnika Zabrze.

przeróbka sparingów Polonii Bytom


Lekkim zmianom uległ plan przygotowań Polonii Bytom do rundy wiosennej Ekstraklasy. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa w styczniu rozegrają dwa dodatkowe mecze sparingowe, z GKS-em Tychy oraz Cracovią - poinformował oficjalny serwis śląskiego klubu.

Skrócono orzeczenie serbskiego generała


ONZ-owski trybunał ds. zbrodni w byłej Jugosławii w procesie apelacyjnym skrócił o kwartet lata orzeczenie więzienia byłemu generałowi Serbów bośniackich Dragomirowi Miloszeviciowi, skazanemu w grudniu 2007 roku na 33 lat więzienia za oblężenie Sarajewa.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego