szef rządu Berlusconi wierzy w długowieczność


prezes rady ministrów Włoch Silvio Berlusconi wierzy w to, że jest dozwolone żyć 120 lat. Mówił o tym podczas obchodów 90.urodzin księdza Luigi Verze. W kierowanym za pomocą niego instytucie w Mediolanie prowadzone są badania nad długowiecznością, które stary rządu od dawna wspiera.

maksymalny w tym sezonie strzelec prezes rady ministrów League (14 bramek) - Jermain Defoe został ukarany odjęciem czterech punktów karnych i grzywną w wysokości 400 funtów za wina szybkości, które miało miejsce 8 maja ubiegłego roku w okolicach Portsmouth. za pośrednictwem kilkanaście dni faktyczność zachodził w głowę: dokąd podziewa pływający pod maltańską banderą frachtowiec Arctic Sea. Jak się okazuję wiedzę taką posiadały władze Malty, które podały, że frachtowiec "nigdy istotnie nie zaginął" i przez wypisz wymaluj czas wiedziały, gdzie się znajduje. Jamajczyk Usain Bolt bez większego wysiłku awansował do finału biegu na 200 m mistrzostw świata w Berlinie.Najgorsza od rzędu dwóch dekad susza może spowodować znaczne straty w uprawach ryżu w Tajlandii. obręb ten jest największym na świecie eksporterem tego zboża. Hiszpańska śpiewaczka operowa Maria Montserrat Caballe otrzymała w piątek najwyższe włoskie medal państwowe, które wręczył jej prezydent Włoch Giorgio Napolitano. Montserrat Caballe została Damą Wielkiego Krzyża za swoje "działania humanitarne". bramkarz reprezentacji Rosji, Guus Hiddink optymistycznie podchodzi do meczu rewanżowego z Słowenią w barażach do mistrzostw świata, mimo, że jego ekipa straciła bramkę w końcówce meczu na Łużnikach i w rewanżu być może nie mieć łatwej przeprawy.

Dwóch mężczyzn otworzyło ogień nim budynkiem indyjskiego siedlisko badań kosmicznych w Byalalu, na peryferiach miasta Bangalore, indyjskiej "doliny krzemowej".

Agnieszka Radwańska z kwotą 8 325 dolarów zajmuje 35. punkt w klasyfikacji najlepiej zarabiających tenisistek sezonu. Prowadzi w niej Rosjanka Jelena Dementiewa, która otrzymała czek na 98 500 za wygrana w turnieju WTA Tour w Sydney. O "podwójnej tragedii" krajowy pisze niemczyzna memoriał "Sueddeutsche Zeitung" w opublikowanym w elektronicznym wydaniu artykule na temat katastrofy polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.

Wczoraj, dziesiątka dni po trzęsieniu ziemi, ekipy prowadzące akcję ratunkową na Haiti wydobyły spod gruzów w stołecznym Port-au-Prince dubel żywych ludzi. Od 300 do 600 dolarów dostają miesięcznie bojownicy w Afganistanie, zwerbowani za pomocą talibów po to, by atakowali żołnierzy sił międzynarodowych. Zamachowiec-samobójca dostaje od 500 do 1500 dolarów. Takie dane przedstawiło, na podstawie informacji wywiadowczych, dowództwo włoskiego kontyngentu w mieście Herat w zachodniej części Afganistanu. najpierw Bruksela chwilowo Moskwa - Wiktor Janukowycz leci dziś w drugą oficjalną podróż zagraniczną. W stolicy Rosji ma się dopaść z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem i premierem Władimirem Putinem. Nowy prezydent Ukrainy jest przekonany, że jego zwalić się komuś na chatę będzie "nagłym zwrotem na lepsze" w relacjach ukraińsko-rosyjskich. Moskwa przywita Janukowycza chłodniej niż zrazu się spodziewano. Dlaczego?Trzy ludzkie głowy w plastikowych torbach, w tym jedną podrzuconą u głównego wejścia do parlamentu, znaleziono w czwartek w stolicy Gwatemali; obserwatorzy sądzą, że jest to wyzwanie ze strony świata przestępczego. Wicepremier Ukrainy Wołodymyr Semynożenko zwrócił się do krajowy z prośbą o pomocnik w zbieraniu materiałów archiwalnych na temat działalności Stepana Bandery, przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) - informuje portal internetowy rządu ukraińskiego. Negatywny konterfekt Kościoła w związku ze skandalem pedofilii jest "przesadzony" - stwierdził na łamach watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano" biskup Giuseppe Versaldi. Skrytykował on falę krytyki wobec Kościoła katolickiego.

Kolumbia: wojsko starło się z rebeliantami


W południowo-zachodniej Kolumbii, doszło do walk pomiędzy wojskiem a lewicową partyzantką FARC; trzech rebeliantów zostało zastrzelonych - poinformowali przedstawiciele kolumbijskiej armii.

Amerykańscy żołnierze przepraszają za strzelanina cywili


dubel amerykańscy żołnierze przeprosili za przystęp z pokładu śmigłowca Apache na 12 irackich cywili. Film, kto pokazuje, jak cywile giną w ostrzale prowadzonym z pokładu amerykańskiego śmigłowca w Bagdadzie w 2007 roku, ujawnił brama WikiLeaks. Listowne przeprosiny przyjęła m.in. wdowa, której mąż zginął w trakcie ostrzału. Rodziny pracowników Reutersa, którzy plus zginęli w nalocie oświadczyli, że powinni stworzyć to przed tym jak klisza trafił do internetu.

W Jerozolimie osiedlą się kolejni żydowscy osadnicy


Władze Izraela zgodziły się na budowę 1600 nowych domów dla żydowskich osadników we Wschodniej Jerozolimie. Decyzję ogłoszono w trakcie wizyty wiceprezydenta USA Joe Bidena, w ciągu której poruszano m.in. kwestię bliskowschodnich rozmów pokojowych.

Udana operacja rozdzielenia sióstr syjamskich


16-osobowy zespół chirurgów australijskich dokonał udanej operacji rozdzielenia dwóch sióstr syjamskich, które były zrośnięte głowami i miały wspólną punkt programu tkanki mózgowej a naczyń krwionośnych.

"Nadszedł już czas" - neonaziści wzięli odpowiedzialność za zamach


Jeden z aktywistów nacjonalistycznego "Ruchu przeciw Nielegalnej Imigracji" opublikował na swoim blogu oświadczenie wydane w imieniu bliżej nieznanej nacjonalistycznej organizacji "Combat 18".

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego