Posłuchaj Slasha solo


W kwietniu ukaże się solowy debiut Slasha. Gitarzysta zaprezentował właśnie pierwszy singel z wydawnictwa.

Blackmetalowcy z niemieckiej formacji Dark Fortress zarejestrowali szósty album "Ylem". 28 maja w krakowskim klubie studio wystąpi formacja New Life'm, grająca muzykę chrześcijańską. Catherine Zeta-Jones wystąpi na Broadwayu w musicalu " A little night music". Hollywoodzka piękność, uhonorowana w 2002 roku Oscarem za listwa w "Chicago", ma postanowienie oczarować scenę w odświeżonej wersji musicalu Stephena Sondheima o życiu miłosnym kilku par.Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne będzie zasiadała w tym sezonie w jury programu "American Idol". 16 kwietnia na nasze ekrany trafi komedia "Człowiek, który gapił się na kozy", zrealizowana na podstawie solidnie udokumentowanej książki pod tym samym tytułem, autorstwa brytyjskiego dziennikarza, znanego blogera i dokumentalisty Jona Ronsona, który opisał szokujący, nieoficjalny program szkolenia wojskowego. Okazuje się, że amerykański rząd przekazał pokaźne środki pieniężne grupie wojskowych wyznających idee New Age. piosenkarz reaktywuje grupę Roxy Music, aby po raz pierwszy od 5 lat wystąpić na londyńskim festiwalu muzycznym.

wywiad pt. "Kto się boi Lisbeth Salander? Wokół trylogii Millennium Stiega Larssona", odbędzie się 7 stycznia 2010 roku, o godz. 18. w Instytucie Badań Literackich, ul. nowy Świat 72, Warszawa, aula nr 144.

w ciągu swojej rocznej nieobecności na scenie Corinne Bailey Rae nie mogła się oderwać od pisania piosenek. "Jestem nadzwyczaj podekscytowana i nie mogę się już doczekać" powiedziała Andreya Triana o nadchodzącym, pierwszym koncercie w Polsce, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 6 grudnia w katowickim Jazz Clubie.

Marc Blucas dołączy do obsady filmu znanego pod roboczym tytułem "Wichita". Raper Dappy z brytyjskiej grupy N-Dubz wywołał kolejny skandal. Hiphopowiec został przyłapany na zażywaniu mefedronu. wywiad poświęcone książce "Kino nieme. gawęda kina. Tom 1", odbędzie się we wtorek 19 stycznia, o godzinie 18. w główny punkt Kultury Żydowskiej pod ręką ul. Meisselsa w Krakowie.Tommy T (Thomas T Gobena), basista gypsy-punkowego zespołu Gogol Bordello wyda solowy materiał. Tom Jones poczeka na swojego sąsiada, Robbiego Williams, zanim wyda nowy album. Po "Nie mogę Cię zapomnieć" w sieci pojawiły się kolejne numery Agnieszki Chylińskiej z jej nowej, tanecznej płyty "Modern Rocking" - "Niebo" i "Foch".

"Potwory i spółka 2" mają datę premiery


dalszy wspólny projekt wytwórni Disneya i Pixar, "Potwory i spółka 2", wejdzie do kin w 2012 roku.

Muniek Staszczyk: jestem zwariowanym dziadkiem rock'n'rolla


W czwartek, 11 marca w pokoju Muzyka na Czat.onet.pl, odbyła się rozmowa z Muńkiem Staszczykiem z grupy T.Love. twórca poruszył m.in. zagadnienie swojego solowego albumu, polskiej muzyki tudzież punkowej przeszłości.

Podziękował duchom i zjawom


Tajski reżyser Apichatpong Weerasethakul, który zdobył Złotą Palmę 63. edycji Festiwalu w Cannes z "Uncle Boonmee who can recall his past lives", jest autorem kina osobliwego i eksperymentalnego, w którym charakter cudowny odgrywa niezmiernie ważną rolę.

"Popiełuszko" na festiwalu w Rzymie


księżulo Jerzy Popiełuszko to nie przeciwnie męczennik, ale także bohater etniczny - pisze w pierwszy dzień tygodnia watykanistka włoskiego dziennika "Il Messaggero" w związku z zapowiedzianą na 19 października, w 25. rocznicę jego śmierci, specjalną projekcją filmu o kapelanie Solidarności na festiwalu w Rzymie.

Zmarła znana aktorka teatralna


Jadwiga Jarmuł, aktorka Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, zmarła w środę, 5 maja. Miała 60 lat. Artystka zmagała się z ciężką chorobą.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego