Posłuchaj Slasha solo


W kwietniu ukaże się solowy debiut Slasha. Gitarzysta zaprezentował właśnie pierwszy singel z wydawnictwa.

Syna Johna Lennona, Sean, nie widzi nic niestosownego w wykorzystaniu filmowego wywiadu z tragicznie zmarłym Beatlesem w reklamie samochodu marki Citroen. sławny senegalski wykonawca Youssou N'Dour będzie gwiazdą Festiwalu Warszawskiego "Skrzyżowanie kultur", którego 5. wersja potrwa od 13 do 19 września. artysta wykona m.in. własny najsłynniejszy przebój "7 Seconds", wspólnie z polską wokalistką Anną Marią Jopek. Pod wystarczy marca ukaże się koncertowy materiał artrockowej grupy Quidam, składający się z efektownie wydanego DVD i dwóch płyt CD.Bartosz Konopka, twórca słynnej "Ballady o kozie", zrobił kolejny niesamowity dokument, w którym wydarzenia pokazane są z perspektywy zwierząt. Jego "Królik po berlińsku" rozpoczął właśnie walkę o nominację do Oscara. O swoich szansach młody twórca opowiada w rozmowie z INTERIA.PL. Agnieszka Odorowicz, przełożona Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w rozmowie z Pawłem T. Felisem, dziennikarzem "Gazety Wyborczej", zapowiada zmiany w formule Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Eva Mendes obawia się, że będzie musiała poczekać na swoją wielką szansę do czasu przejścia Kate Winslet na emeryturę, ponieważ na razie brytyjska aktorka otrzymuje wszystkie interesujące ją role filmowe.

Pod dosyć tego lutego brzeżek nad Wisłą odwiedzą młodzi thrashmetalowcy z kalifornijskiej grupy Warbringer.

Wszystkie trzy epizody tworzące serię filmów "Assassin's Creed: Rodowód" będzie można obejrzeć już w grudniu w CANAL+. Ścianka w składzie: Maciej Cieślak, Michał Biela i Arkadiusz Kowalczyk po mało co półtorarocznej przerwie w koncertowaniu powraca na dwa występy: 1 marca w warszawskim Powiększeniu i dzień później w Poznaniu w klubie Pod Minogą.

21 września światło dzienne ujrzy longplay "Backspacer" grupy Pearl Jam. Możemy już zobaczyć okładkę nowej płyty zespołu. Nelly pracuje nad nowym albumem. Dzieło, które będzie szóstym w dorobku Amerykanina, nosi tytuł "5.0". telewizja TNT zamówiła trzecią serię serialu "Leverage".Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w bohater literacki trzeciej żony pisarza - mary Welsh Hemingway. W najbliższy piątek, 27 listopada w jednym z krakowskich salonów Empik, odbędzie się wywiad z Leszkiem Gnoińskim natomiast zespołem Myslovitz, promujące książkę "Myslovitz. Życie to surfing" - pierwszą biografię jednego z najsłynniejszych polskich zespołów rockowych. W wywiadzie udzielonym stacji CNN raper stwierdził, że jest przekonany, że za nieco lat pisanie rymów nie będzie dla niego najważniejszą rzeczą w życiu.

Epicka wizja wojny Michałkowa


Nikita Michałkow, najsłynniejszy i najbardziej ustosunkowany rosyjski reżyser, fuksem ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", który walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes.

Zmarła Stefania Grodzieńska


Pisarka, aktorka estradowa, tancerka Stefania Grodzieńska zmarła w środę o świcie w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. artystka miała 96 lat.

Seksowna gwiazda "Zombieland" w filmie o samotnym rozwodniku


Emma Stone dołączy do obsady filmu "Crazy, Stupid Love".

Taylor Swift pobiła rekord Britney


20-letnia amerykańska idol country Taylor Swift zostawiła w tak duża liczba pod względem popularności piosenek w internecie "księżniczkę popu" Britney Spears.

Posłuchaj projektu współzałożyciela Żywiołaka


Robert Delira, współzałożyciel formacji Żywiołak, przygotował maxi-singiel swojego solowego projektu - Roberto Delira & Kompany.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego