szef rządu pytał wróżkę o przyszłość gospodarki


Łotewski premier, Valdis Dombrovskis, przyznał w wywiadzie radiowym, że udał się do wróżki z nadzieją, że przepowie mu przyszłość Łotwy, która przeżywa najcięższy recesja gospodarczy ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

10-krotny reprezentant Polski, Marcin Burkhardt podpisał dziś półroczny kontrakt z Jagiellonią, ale nie rozumie się samo przez się czy będzie mógł grać w białostockim klubie. Zadecyduje o tym agenda Gier PZPN - informuje oficjalny serwis "Jagi" nie całkiem 24 godziny po krwawych zamachach na dwóch moskiewskich stacjach metra Łubianka i zieleniec Kultury rosyjska milicja publikuje zdjęcia terrorystek-samobójczyń znalezionych na miejscu wybuchu. Mają one pomóc śledczym w ustaleniu ich tożsamości i grup z jakich się one wywodzą. - Białoruskie władze powinny przemyśleć jak masa ich kraj może zyskać na dobrych relacjach z UE i jak dużo może stracić gwałcąc zasady demokracji. Bez demokracji Białoruś nie będzie mogła korzystać z oferowanej jej przez UE Polityki Sąsiedztwa - powiedział przewodniczący PE Jerzy Buzek, komentując zatrzymanie działaczy Związku Polaków na Białorusi.akcja powietrzny w Europie został oszołomiony z powodu rozprzestrzeniania się pyłu wulkanicznego. Decyzje o jego ograniczeniu zapadają głównie na podstawie informacji z Centrów Ostrzegania o Pyłach Wulkanicznych. prócz tego groźne wulkany są stale monitorowane. To było przerażające - mówi 31-letnia Rona Williams. To przed chwilą ona siedziała za kierownicą niebieskiego Renault Clio, pchanego z ogromną prędkością po brytyjskiej autostradzie dzięki kierowcę cysterny. Amatorskie video ze zdarzenia oglądano w internecie nad milion razy. Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli w czwartek apelację, w której apiać domagają się od amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości zaocznego ogłoszenia wyroku w sprawie z lat 70.

co więcej białoruska opozycja nie wierzy w spełnienie polskich gróźb pod adresem Białorusi. Zaostrzenie tonu Warszawy wobec Mińska tłumaczy zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Polsce - podkreśla w poniedziałek język rosyjski dziennik "Kommiersant".

wideta Poznań przegrała z Górnikiem Łęczna 1-3 (0-2) w sparingowym meczu piłkarskim, rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim. Po zakończeniu obecnego sezonu wygasa umowa snajpera Bordeaux Marouane Chamakha. 25-letni atakujący reprezentacji Maroka będzie mógł kruszyć w ofertach czołowych europejskich klubów.

Niemcy wierzą, że Michael Schumacher, siedmiokrotny luminarz świata, będzie ponownie czempionem Formuły 1. ministerium Spraw Zagranicznych Rosji nie wyklucza, że do końca maja kopie danych z rejestratorów pokładowych Tu-154M, który 10 kwietnia rozbił się pod Smoleńskiem, zostaną przekazane stronie polskiej. Stany Zjednoczone mają wskazówki, że Al-Kaida planuje przeprowadzić paroksyzm w stolicy Jemenu, sanie - powiedział w niedzielę w telewizji CNN dodatkowy konsultant prezydenta USA Baracka Obamy ds. walki z terroryzmem John Brennan.Około 17 tys. demonstrantów zgromadziło się w Bangkoku nim siedzibą premiera Tajlandii, by domagać się przekazania dzięki rząd królowi złożonej w sierpniu petycji o ułaskawienie byłego premiera Thaksina Shinawatry - poinformowała policja. Prezydent USA Barack Obama poinformował w sobotę, że powołał komisję do wyjaśnienia okoliczności paćka wód Zatoki Meksykańskiej. Komisji przewodniczyć będą: uprzedni członek senatu Bob Graham i były szef Agencji ds. Ochrony Środowiska (EPA) William Reilly. Cypryjska opinia publiczna jest zaszokowana. Zaszokowane są media, policja i politycy. Bo to, co się stało, jest tak absurdalne i makabryczne, że aż trudno w to uwierzyć.

Włochy: Wulgarnie o ksenofobach


Wulgarnym epitetem nazwał prowadzący włoskiej Izby Deputowanych Gianfranco Fini tych, którzy dają dowód swej niechęci przy dzieci imigrantów.

98-latka zabiła 100-latkę


98-letnia kobieta została oskarżona o zamordowanie 100-letniej Elizabeth Barrow. Staruszki był współlokatorkami w domu opieki w Dartmouth w Massachusetts.

Co raz więcej Ukraińców nie zgadza się z potępieniem Bandery


Trzy rady obwodowe z zachodniej Ukrainy skrytykowały Parlament Europejski (PE) za niedawną rezolucję o sytuacji w kraju, potępiającą uhonorowanie przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) Stepana Bandery tytułem Bohatera Ukrainy.

zanim wyborami zamachy się nasilają


Trzech zamachowców samobójców zabiło co w żadnym wypadku 27 osób w dwóch atakach na posterunki policji i szpital w Bakubie w środkowym Iraku.

RMF: Lepistoe pozostanie trenerem Małysza


Fin Hannu Lepistoe nadal będzie trenerem Adama Małysza - przyznał zwierzchnik Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner w rozmowie z Wojciechem Słoniem z redakcji sportowej RMF FM.

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego