Będzie dodatkowy spór o akcyzę


Zgodnie z przepisami UE opodatkowanie akcyzą energii elektrycznej nie ma zastosowania podczas gdy jest ona wykorzystywanej do celów redukcji chemicznej oraz w procesach elektrolitycznych, metalurgicznych i mineralogicznych, zwraca uwagę sekretariat DLA Piper podkręcając, że przepisy te nie mają zastosowania w wielu krajach UE, ale w Polsce tak.

KE oskarża E.ON o ograniczanie dostępu do swych gazociągów


Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, Komisja Europejska zarzuciła E.ON-owi ograniczanie konkurentom dostępu do swojej sieci przesyłu gazu.

Petycja przeciw odkrywce wysłana do PE


W ubiegłym tygodniu komitet cywilny autostop Odkrywce, zrzeszający władze o raz mieszkańców lubuskich i dolnośląskich gmin, na terenie których ma stanąć nowa kopalnia węgla brunatnego, przesłał do Parlamentu Europejskiego (PE) petycję poruszającą problemy związane z tą inwestycją.

PKB Włoch zmniejszyło się w 2009 r. o 5 proc.


\\\"\\\" Sama o sobie mówi, że jest leniwa, ale każdy, kto ją poznał mówi jedno - to tytan pracy. Na co dwadzieścia cztery godziny nie ma czasu na kino. Co najwyżej poczyta jakąś książkę, bierze swoje \\\"nartki\\\" - jak sama je nazywa - i idzie wykuwać mistrzowską formą. Czytaj, kim jest złota medalistka z Vancouver.

Od nowego roku wzrośnie wypłata paliwowa


Grzegorz Napieralski znalazł sposób, jak ustrzec się krytyki za medialną koalicję z PiS - ustalił \\\\\\\\\\\\\\\"Dziennik pismo Prawna\\\\\\\\\\\\\\\". Przewodniczący SLD zaproponuje dzień dzisiejszy Platformie Obywatelskiej współpracę w parlamencie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego