Bułgaria chce ingerencji KE ws. blokady granicy z Grecją


premier Bułgarii Bojko Borysow jako niedopuszczalne określił w poniedziałek zamknięcie granicy bułgarsko-greckiej dzięki protestujących greckich rolników i zażądał ingerencji Komisji Europejskiej.

Ambasador: biegliśmy, chcieliśmy wyciągać ofiary


- Biegliśmy. Chcieliśmy wyciągać ofiary, jednak nikogo nie mogliśmy znaleźć - relacjonuje pierwsze chwile po katastrofie głosiciel RP w Rosji Jerzy Bahr, który był pierwszym urzędnikiem państwowym, który w świat przesłał wiadomość o katastrofie pod Smoleńskiem. - Chcę podziękować Rosjanom za okazaną nam pomagier - dodaje.

dalszy atak zimy w Europie - są ofiary śmiertelne


Setki wypadków drogowych i alarm o zagrożeniu lawinowym w Alpach to saldo nagłego powrotu zimy w Europie w pierwszy koniec tygodnia marca. W Niemczech zginęło co w żadnym wypadku pięć osób.

W Białymstoku feta, a instruktor marzy o Liverpoolu


Spotkanie z władzami, droga wolna otwartym autokarem ulicami miasta i wielka feta w centrum - w poniedziałek wieczorem w Białymstoku kibice spotkają się z piłkarzami, trenerami, działaczami Jagiellonii Białystok, by podziękować im za zwieńczony sezon.

Włochy: kulisy "cichego rozwodu" Berlusconiego


Veroniki Lario, żona Silvio Berlusconiego, która parę miesięcy temu złożyła pozew o rozwód - ujawnia powody swojej decyzji. Fragmenty książki żony Berlusconiego opublikowała gazeta "Corriere della Sera". płeć nadobna Lario postanowiła przedstawić swoje stanowisko w sprawie rozwodu. Lario oskarża męża o kłamanie w sprawie jego stosunków z nastolatką - informuje komplet naczyń stołowych BBC.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro podróży od wielu lat organizuje wycieczki szkolne dla dzieci oraz niezapomniane

- jeśli jesteś zainteresowany organizacją zielonej szkoły dla swojej klasy koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą.