Migalski wstrzymuje decyzję o upamiętnieniu ofiar Katynia


Parlament Europejski miał ułowić wzrokiem zabójstwo polskich oficerów w Katyniu sprzed 70 lat, a także mroczny żniwiarz 96 osób w katastrofie samolotu prezydenckiego 10 kwietnia pod Smoleńskiem. Decyzja w tej sprawie została wstrzymana do 11 maja. Dokonał tego sam pisarz inicjatywy - Marek Migalski. W deklaracji projektu zmieniono skoro określenie wydarzeń z 1940 roku - z "ludobójstwa" na "masakrę".

Benedykt XVI: w Chrystusie szukajcie pociechy i mocy


Podczas środowej audiencji generalnej w Watykanie Benedykt XVI powiedział Polakom, by w Chrystusie szukali światła, pociechy i mocy.

Gebrselassie najlepszy, ale bez rekordu


36-letni Etiopczyk Haile Gebrselassie zwyciężył w piątek w maratonie w Dubaju. Uzyskał czas 2:06.09, denny o dwie minuty i dziesięć sekund od jego rekordu świata, ustanowionego w Berlinie w 2008 roku (2:03.59). Wśród kobiet najlepsza była jego rodaczka Mamitu Daska Molisa (2:24.18).

Fyrstenberg i Matkowski zarobili 72,5 tys dolarów i 200 punktów


Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zakończyli występ w zamykającym sezon turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. Polscy tenisiści przegrali przełomowy rozgrywka o drugie pozycja w grupie A z Czechem Frantiskiem Cermakiem i Słowakiem Michalem Mertinakiem 4:6, 4:6.

Bar, w którym się nie upijasz, a trzeźwiejesz


We Florencji otwarto bar bezalkoholowy, dokąd w weekendowe noce można wytrzeźwieć po zabawie w dyskotekach i klubach. Za bezsensownie oferowane są tam napary ziołowe, herbata, kawa i inne napoje, które pozwalają stanąć na nogi.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego