Al-Kaida potwierdza śmierć dwóch przywódców


Al-Kaida w Iraku podała w oświadczeniu umieszczonym w niedzielę w internecie, że jej dwóch czołowych przywódców nie żyje.

Polskie nazwiska będą w litewskich paszportach


Rząd w Wilnie proponuje, aby od przyszłego roku w paszporcie obywatela Litwy figurował zapis imienia i nazwiska nie lecz w języku litewskim, jednak także w innych językach opartych na alfabecie łacińskim, m.in. po polsku - poinformował po posiedzeniu gabinetu dyrektor kancelarii rządu Deividas Matulionis.

Janukowycz: Tymoszenko do dymisji


"Dziękuję Bogu za to, że pomógł nam otworzyć nowy rozbiór w życiu Ukrainy" - oświadczył Wiktor Janukowycz, jaki wedle sondaży powyborczych w drugiej turze wyborów prezydenckich odniósł zwycięstwo nad swą kontrkandydatką, szef rządu Julią Tymoszenko.

GKS Katowice wychodzi na "prostą"


Pod okiem kuratora wychodzi na "prostą" pierwszoligowy GKS Katowice. 7 czerwca walne konferencja członków stowarzyszenia ma podjąć strategiczne decyzje dotyczące powołania spółki. W pomocnik włączyło się miasto, nadal tymczasem na klubie ciąży poważne zadłużenie.

Karadżić: To Serbów zabijano, a mnie się oskarża


uprzedni mózg Serbów bośniackich Radovan Karadżić oświadczył dzisiaj poprzednio trybunałem w Hadze, że wojna w Bośni i Hercegowinie (BiH) była spowodowana dążeniem muzułmańskich władz do niepodległości i ich "sponsorowanym przy użyciu państwo terroryzmem" wobec Serbów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego