Benfica wyeliminowana z Pucharu Portugalii


Benfica Lizbona po porażce w czwartej rundzie z Vitorią Guimaraes 0:1 została wyeliminowana z piłkarskiego Pucharu Portugalii. Jedynego gola zdobył głową w 25. minucie Gustavo Lazzaretti.

Sławomir Peszko - kartkowy rekordzista


Sławomir Peszko to jeden z najlepszych piłkarzy nie owszem Lecha Poznań, ale plus polskiej ligi. Bryluje wprawdzie dodatkowo w statystykach kartkowych - jego dorobek w obecnym sezonie jest imponujący.

Arsenal chce dostać "nowego Messiego"


Kolejny piłkarski diament jest łączony z przenosinami do Arsenalu Londyn. Tym jak jeden mąż chodzi o Serba, Veljko Batrovicia, jaki w swojej ojczyźnie zwany jest "nowym Messim".

Dudek broni, Real chce zmazać plamę, live


Kibice Realu Madryt z trudem wierzą, że ich całość zrehabilituje się za blamaż, odrobi czterobramkową stratę z pierwszego meczu z trzecioligowcem AD Alcorcon i awansuje do 1/8 finału Pucharu Króla. Bramki "Królewskich" strzeże Jerzy Dudek. Na relację na żywo zaprasza INTERIA.PL!

Co trzecia część zawirusowany nie wie, że ma HIV


30 procent nosicieli wirusa HIV w Unii Europejskiej nie wie o tym, że są zarażeni. Jeszcze gorsza wypadek jest w Rosji, Mołdawii i na Ukrainie, gdzie w nieświadomości żyje co więcej 70 proc. nosicieli. Wstrząsające dane przedstawiła w poniedziałek komitet Europejska (KE).

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego