350 śledztw ws. terroryzmu


Rekordowa wielkość śledztw przeciwko podejrzanym o terroryzm islamistom prowadzona jest w Niemczech. Jest ich 350, a niby jedna druga dotyczy zamachów na żołnierzy Bundeswehry w Afganistanie.

Budynki rządowe zaatakowane. 50 zabitych


50 ofiar śmiertelnych i 300 rannych - to niezamknięty bilans serii bombowych zamachów i ataków moździerzowych, do których doszło w centrum Bagdadu.

Nie będziemy "bankomatem" Górnika


Firma Allianz Polska, kluczowy inwestor Górnika Zabrze pozostaje w klubie, opodal słabej postawy piłkarzy w Unibet 1. lidze. Będzie jakkolwiek "działać ostrzej" niż dotychczas i nie pozwoli się tyczyć się jak "dobry wujek" czy "bankomat" - zapowiedział przewodniczący rady nadzorczej klubu Michael Mueller, jaki jest też wiceprezesem Allianz Polska.

"Robimy wszystko, by ustrzec muzułmanów poprzednio grypą"


Obchody Hadż i Aid al-Adha przypominają nam wspólne czynnik sprawczy trzech wielkich religii światowych, prowadzących nas do Abrahama - mówił Barack Obama przekazując pozdrowienia dla muzułmanów odbywających tradycyjną pielgrzymkę do Mekki (Hadż). Prezydent zapewnił, że jego brzeżek robi wszystko, by masowa pielgrzymka nie sprzyjała rozprzestrzenianiu się grypy A/H1N1.

NBA odczuła skutki kryzysu finansowego


Koszykarska liga NBA to jedyne zawodowe rozgrywki w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, które odczuły światowy zastój i odnotowały ubytek cen biletów. średnia wartość to 48,90 dolarów, co oznacza spadek w porównaniu do minionego roku o 2,8 procent. To Ojciec Niebieski regres cen w NBA od 2001 roku, gdy rozpoczęto publikowanie wyników badań.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego