bankructwo Quelle. wystarczy zakupów


To była biznes z historią. Powstała coraz przed drugą wojną światową i z powodzeniem ubierała kolejne pokolenia Niemców. Katalogi Quelle trafiały także do innych krajów, m.in. do Polski. Nikt już jakkolwiek nie zamówi sobie ubrania, czy akcesoriów domowych - niemczyzna dom wysyłkowy Quelle zbankrutował i zostanie zlikwidowany.

gród Miłości gości pierwsze danie Targi Rozwodowe


Paryż, znany też jako "miasto miłości", będzie być może musiał zredefiniować swój konterfekt po sukcesie, jaki odniosły zupa w stolicy "targi rozwodowe" - informuje Telegraph.co.uk.

Pudzian padł w II rundzie


W swoim trzecim pojedynku MMA Mariusz Pudzianowski po raz dziewiczy musiał uznać dominacja rywala. Amerykanin Tim Sylvia zmusił Polaka do poddania walki w drugiej rundzie. walka trwał sześć minut i 43 sekundy.

Czy spuszczać kostucha na torze?


W amerykańskich mediach trwa dyskusja, czy powinno się manifestować tragiczną kostucha 21-letniego gruzińskiego saneczkarza. Ostrą cenzurę zastosowało NBC (zrezygnowali nawet z prezentowania symulacji wypadku), ale CBS non stop pokazuje ten moment.

RPA nie wygra mundialu. Duchy...


RPA nie wygra tegorocznego mundialu – duchy przodków, zapytane dzięki południowoafrykańską szamankę, nie dają swoim krajanom szans. Nie chciały lecz powiedzieć, na kogo stawiać u bukmacherów

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro podróży od wielu lat organizuje wycieczki szkolne dla dzieci oraz niezapomniane

- jeśli jesteś zainteresowany organizacją zielonej szkoły dla swojej klasy koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą.