flota Czarnomorska. Rosyjska potęga czy złom?


Czym jest Flota Czarnomorska, o którą we wtorek rankiem w ukraińskim parlamencie rozgorzały tak gwałtowne spory? Czy flota, która na mocy ukraińsko-rosyjskiego porozumienia zostanie na Krymie aż do 2042 r., jest poważną przemocą militarną czy ale wręcz symbolem przebrzmiałej rosyjskiej mocarstwowości?

Lesbijki powiedziały "tak" w Portugalii


15 minut wystarczyło, by Portugalia miała pierwsze homoseksualne małżeństwo. W Lizbonie przyrzeczenie wzięły dwie lesbijki. Stało się to kilka tygodni po tym jak Portugalia przyjęła prawo, które na takie małżeństwa pozwala.

Polski wojak zabity w Afganistanie


25-letni kapral Miłosz Górka, krajowy wojak służący w Afganistanie nie żyje. blisko Rosomaka, którym jechał eksplodował ekwipunek wybuchowy. Jak podało w komunikacie ministerium obrony narodowej, pozostałość załogi została nieznacznie ranna. rodzina poległego kpr. Górki została powiadomiona o zdarzeniu. członek rządu obronny Narodowej Bogdan Klich złożył wyrazy współczucia ojcu zmarłego podoficera.

Putin: dostrzegamy próby napisania historii od nowa


- brezent historyczne to nie tania reprodukcja, którą można tandetnie podretuszować - przyznaje Władimir Putin w specjalnym artykule dla "Gazety Wyborczej". ruszczyzna premier potępia pakt Ribbentrop-Mołotow, ale przypomina, że z nazistami współpracowały wszystkie ówczesne państwa.

Nowela o IPN podpisana. "Społeczeństwo oceni tę decyzję"


Nie znalazłem żadnego powodu, dla których powinniśmy się obawiać niekonstytucyjności tej nowelizacji - powiedział marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, uzasadniając swoją decyzję o podpisaniu nowej ustawy o Instytucie. PiS i współpracownicy Lecha Kaczyńskiego przekonywali, że winien uszanować wolę zmarłego prezydenta i zaskarżyć przepisy do Trybunału Konstytucyjnego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nasze gabinet organizuje gandzia szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozłożenie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny nasze sekretariat organizuje zioło szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także cannabis szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także konopie indyjskie szkoły na każdą

zielone szkoły Warszawa

kasa plus do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne i gram szkoły na każdą kasa również wewnątrz dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego